Προς το περιεχόμενο

Αλλο ένα θέμα για λαμπάτο


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γουστάρω! Blue & JAM σε ασκήσεις ετοιμότητας λοιπόν...

 

Blue καλορίζικος, JAM...θα σε έχουμε υπόψιν μας... :lol: :lol: :lol:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε παιδιά γιατί ιδρώνετε να χτυπήσετε στο ebay στο τελευταίο sec, ενώ υπάρχουν αυτοματοποιημένα προγράμματα (πχ BuyerTools) που κάνουν αυτή τη δουλειά για σας??? :roll:

 

By the way...BLUE με γεια τον ενισχυτή!!! Περιμένουμε samples και κριτική όταν σου έρθει ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γιατί ιδρώνετε να χτυπήσετε στο ebay στο τελευταίο sec' date=' ενώ υπάρχουν αυτοματοποιημένα προγράμματα (πχ BuyerTools) που κάνουν αυτή τη δουλειά για σας??? :roll:

[/quote']

 

Γιατί έτσι χάνεις τη μαγεία του ebay!

 

Βlue μεγειές! Και μια χαρά τιμή το χτύπισες! Εγώ πήρα ένα με 400 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Ήρθε...

1luvu.gif

 

KAI????

 

ΚΑΙ;;;;

 

 

Υ.Γ Αυτό το συναίσθημα όταν έρχεται κάτι "μεγάλο" και "καλό" είναι όλα τα λεφτά.Μεγείες blue :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι...δεν έχω πολλά να πω...δεν είμαι έμπειρος από τέτοια...Είναι απίστευτος.Νομίζω είναι η τέλε των ενισχυτών.Το λέει και το πάνελ του: Μόνο volume & tone :wink:

Δεν είμαι της άποψης "α λάμπα" απλά τέτοιον όγκο και χροιά από τέτοιου μεγέθους ενισχυτή δεν φανταζόμουν ποτέ :roll:

 

Μου κάνει βέβαια κάτι νερά επειδή μάλλον χρειάζεται καινούριες λάμπες (ακουγεται σε ορισμένες στιγμές σαν να είναι χαλασμένο το καλώδιο,αλλά ΔΕΝ φταίει το καλώδιο) αλλά θα τον φτιάξω.

 

Clips όταν θα έρθουν και τα υπόλοιπα που έχω παραγγείλει..Φυσικά με Tele :wink: 002.jpg

 

Ευχαριστώ για τις ευχές σας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου