Προς το περιεχόμενο

Babicz full contact hardware tremolo


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα , στα πλαίσια μιας αναβάθμισης που θέλω να κάνω στη φεντερ μου σκέφτηκα να αλλάξω το τρεμολο . Είδα αυτό που μου αρέσει αισθητικά ... Μπορείτε να δώσετε πληροφορίες οι γνωστές του θέματος ; Μην με ρωτάτε τι θέλω να μάθω ... Οτι ξέρετε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ρε Αρη χρησιμοποιείς τόσο πολύ το τρέμολο στο παίξιμο σου ειδικά με την φεντερ που αυτό που έχει πάνω σε χαλάει τόσο και σου δημιουργεί πρόβλημα ωστε να δικαιολογείται η αλλαγή του? Μάλλον απλά σε τρώει η τσέπη σου χωρίς κανένα λόγο. Εγώ θα σου έλεγα να το αφήσεις ώς έχει μια χαρά ειναι η κιθαρούλα όπως είναι πλέον με τον lil59 και το ασπρο pickguard.

 

Cigarettes and Whiskey ... call my shaking hand

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ρε Αρη χρησιμοποιείς τόσο πολύ το τρέμολο στο παίξιμο σου ειδικά με την φεντερ που αυτό που έχει πάνω σε χαλάει τόσο και σου δημιουργεί πρόβλημα ωστε να δικαιολογείται η αλλαγή του? Μάλλον απλά σε τρώει η τσέπη σου χωρίς κανένα λόγο. Εγώ θα σου έλεγα να το αφήσεις ώς έχει μια χαρά ειναι η κιθαρούλα όπως είναι πλέον με τον lil59 και το ασπρο pickguard.

 

 

Οτι με τρώει με τρώει . Πήγα σε έναν φίλο που εχει μια σαμπορα που εχει όλα τα καλα επάνω και με τρώει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου