Προς το περιεχόμενο

The Burning Sticks "στα ιδια λαθη" Official Video Clip!!!!!


wyndorf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιο,η τοποθετηση της φωνης ομως δν πρωτοτυπισε,σε αρκετα μετρα στο κοματι μοιαζει με το Στοιχειωμενο Σπιτι, τραγουδι απο τον Παυλο Παυλιδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιο,η τοποθετηση της φωνης ομως δν πρωτοτυπισε,σε αρκετα μετρα στο κοματι μοιαζει με το Στοιχειωμενο Σπιτι, τραγουδι απο τον Παυλο Παυλιδη

τωρα τι σχεση εχει το Στοιχειωμενο Σπιτι με το συγκεκριμενο κομματι,μονο εσυ ξερεις!!!! ??? ??? ???

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα τι σχεση εχει το Στοιχειωμενο Σπιτι με το συγκεκριμενο κομματι,μονο εσυ ξερεις!!!! ??? ??? ???

 

 

ψυχραιμια Noe13,το τραγουδι ειναι πολυ καλο απο πολλες πλευρες, για την τοποθετηση της φωνης εκφραστηκε σχετικη αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ψυχραιμια Noe13,το τραγουδι ειναι πολυ καλο απο πολλες πλευρες, για την τοποθετηση της φωνης εκφραστηκε σχετικη αποψη.

αυτο λεω κ εγω,σε καμια περιπτωση δε μου το θυμισε!!!αλλα οκ

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω παρα πολυ που μπηκατε στον κοπο να ακουσεται και να σχολιασετε....

Καλη συνεχεια και περιμενουμε να μας πειτε σε ποσες ιντσες ταινια γραψατε.. 

χαχαχαχαχα μου αρεσεις ;D  χαιρομαι που το ειπες.......ειναι το δευτερο για να ειμαι και σωστος που κανουμε χωρις ταινια, και αυτο γιατι το studio δεν ειχε....παρ ολα αυτα το γραψαμε ακριβως με τον ιδιο τροπο , live στο desk απλα δεν πηγαινε στο tape....ο μονος λογος που εγινε ετσι ηταν επειδη εχω αρκετη εμπιστοσυνη στον Νικοδημο και επειδη παντα ηξερα οτι θα μπορουσα να το παρω πισω στην Αθηνα και να το κανω ενα bounce στην ταινια για να μου φυγει η ψυχωση ;D . Δεν χρειαστηκε μια χαρα ηταν.... :)

 

Μιλαω παντα με το σκεπτικο οτι αναζητατε αναγνωρισιμοτητα.

Aν ο,τι κανετε το κανετε για την τρελα σας παω πασο.

Ναι την θελουμε ετσι και αλλιως το κανουμε σε επαγγελματικο επιπεδο και η αναγνωρισιμοτητα ειναι αναγκαια , σου φερνει gigs αρα χρημα αρα φαι και παει λεγοντας, αλλα εχουμε αποφασισει οτι θα υπαρχει και μια "γραμμη" σε ολο αυτο που δεν προκειται να περασουμε. Ακομα και στο x-factor οταν μας ειχαν πει να παμε τους ειχαμε πει οτι το γκρουπ κανει αυτο αν σας αρεσει εχει καλως αν οχι ψαχνεται κατι αλλο. Για αυτο κιολας το πρωτο single δεν ηταν αυτο που θα περιμενε καποιος απο μια μπαντα απο talent show,ασχετα αν το γκρουπ υπηρχε και πριν απο αυτο. Αρα λοιπον μπορεις να πεις οτι προσπαθουμε να πετυχουμε αυτο που θελουμε πανω κατω με τους δικους μας ορους, πραγμα δυσκολο , αλλα οχι ακατορθωτο. :)

 

Ο λαος θελει φως πια,να ζηταει να το ξαναδει οχι να μην του αφηνει εικονες.

Σε αυτο θα συμφωνησω , ο σκηνοθετας το ηθελε ετσι ,που να σου εδειχνα τα προηγουμενα versions, αυτο ηταν οσο πιο φωτεινο γινοτανε. Το επομενο που ειναι το clip για το Fragments το περσινο  single ειναι μεσα στο φως με storyboard και ολα σαν σινεμα :) σε λιγες μερες θα ειναι ετοιμο, το μονταρει μολις ειναι ετοιμο θα ειστε απο τους πρωτους που θα το δειτε :)

 

Τελος ευχαριστω και παλι για τον χρονο σας!!!!!!!!!!!

Rehearse more....edit less!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου