Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνημα Ντραμς - Πολλές Ερωτήσεις!


Ριχάρδος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Εγώ τις ανάγκαζα να βλέπουν Ταρκόφσκι.

 

 

Με τη συνθήκη της Γενεύης δεν είχες πρόβλημα;

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Παλιόπαιδα......θα με πνίξετε...... ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραία η πλάκα, αλλά θα προτείνω στον φίλο trolley να γυρίσει στον Ταρκόφσκι του και να αφήσει τις γυάλινες σφαίρες σχετικά με το τι κάνω εγω με τα προσωπικά μου.

 

Κατά τα άλλα, οι γνώμες πολλών ήταν χρήσιμες και σας ευχαριστώ. Όποιος έχει να προσθέσει κάτι επι του πρακτέου, ευπρόσδεκτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προστεθει κατι δεν υπαρχει.

 

Εχουν ειπωθει τα σημαντικα...μην προσπερνας ομως(οσο κ αν διαφωνεις με τον trolley )

 

"'Τουλάχιστον, θα έπρεπε να έχει συμφωνήσει στο πολύ-πολύ απλό, ότι όποιος ενδιαφέρεται, ρωτά ο ίδιος. Λέμε τώρα..."'

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η πλάκα, αλλά θα προτείνω στον φίλο trolley να γυρίσει στον Ταρκόφσκι του και να αφήσει τις γυάλινες σφαίρες σχετικά με το τι κάνω εγω με τα προσωπικά μου.

 

Αγαπητέ, εσύ μας κατέστησες συν-γνωμοδότες για τα προσωπικά σου.

 

Κατά τα άλλα, οι γνώμες πολλών ήταν χρήσιμες και σας ευχαριστώ. Όποιος έχει να προσθέσει κάτι επι του πρακτέου, ευπρόσδεκτος.

 

Ποιου πρακτέου; Μέσα στο μυαλό είναι όλα (ψυχολογία της πλάκας).

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Κάποιος (η κοπέλα μου, η θεία μου, ο παππούς μου) θέλει να μάθει ντράμς. Ζητώ πληροφορίες για δάσκαλο και για σετ

 

Απάντηση: Συμπεράσματα του κώλου που ακροβατούν ανάμεσα σε καχέκτυπα του Φροιντ και του Σερλοκ Χολμς σχετικά με τη σχέση αυτού που ρωτάει με αυτόν που ενδιαφέρεται.

 

Κατά τα άλλα εγω σε όρισα συν-γνωμοδότη...Βρε δε πας να δεις αν έρχομαι...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τα άλλα εγω σε όρισα συν-γνωμοδότη...Βρε δε πας να δεις αν έρχομαι...;

 

Υπάρχει μόνο ένας πιθανός λόγος για να έχεις ενοχληθεί.

Ότι έχω δίκηο.

 

Ριχάρδε.

 

 

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άνθρωπε, πόσο μυαλό χρειάζεται για να καταλάβεις από τα λεγόμενά μου, ότι ΔΕΝ σου επιτρέπω να με κρίνεις καθ'οιονδήποτε τρόπο; Δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις από το να το παίζεις γιαλαντζί ψυχολόγος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άνθρωπε, πόσο μυαλό χρειάζεται για να καταλάβεις από τα λεγόμενά μου, ότι ΔΕΝ σου επιτρέπω να με κρίνεις καθ'οιονδήποτε τρόπο; Δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις από το να το παίζεις γιαλαντζί ψυχολόγος;

 

Χωρίς να θέλω να το παίζω δικηγόρος του διαβόλου, ποστάροντας ένα (οποιοδήποτε) thread δημόσια, επιτρέπεις στον οποιοδήποτε να σε κρίνει και -μάλιστα- με όποιον τρόπο θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε άνθρωπε, πόσο μυαλό χρειάζεται για να καταλάβεις από τα λεγόμενά μου, ότι ΔΕΝ σου επιτρέπω να με κρίνεις καθ'οιονδήποτε τρόπο; Δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις από το να το παίζεις γιαλαντζί ψυχολόγος;

 

Ριχάρδε, ηρέμησε αγοράκι μου.

Κανένας δε σε κρίνει, και μάλιστα με τον τρόπο που εννοείς.

Λίγο χιούμορ έκανα, αν σε έθιξε ζητώ συγνώμην.

 

Να.. είχα και εγώ κάποτε μία κοπέλα που ήθελε να μάθει μαράκες... και της πήρα ένα σετ, της βρήκα και δάσκαλο και με παράτησε, με την αστεία δικαιολογία ότι με θεωρούσε μαλάκα.. το ξέρω.. απίστευτο... αλλά τι να κάνεις... έτσι είναι η ζωή.

 

Λοιπόν καλή επιτυχία σου εύχομαι, και συγνώμην για την ενόχληση.. άλλωστε βρε, είχες ήδη πάρει τις απαντήσεις σου, δεν έγινε δα και τίποτε.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να το παίζω δικηγόρος του διαβόλου, ποστάροντας ένα (οποιοδήποτε) thread δημόσια, επιτρέπεις στον οποιοδήποτε να σε κρίνει και -μάλιστα- με όποιον τρόπο θέλει.

Σόρυ αλλά όχι, ειδικά με όποιον τρόπο θέλει, και ειδικά όταν ξεκινάς ένα ανώδυνο θρεντ για να ζητήσεις μια πληροφορία. Επειδή γράφουμε σε ένα δημόσιο ιντερνετικό φόρουμ, δεν σημαίνει ότι πάνε περίπατο οι στοιχειώδεις κοινωνικές δεξιότητες που χρησιμοποιούμε στην πραγματική ζωή.  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου