Προς το περιεχόμενο

Ξεκίνημα Ντραμς - Πολλές Ερωτήσεις!


Ριχάρδος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σταύρο, αν σε ξαναπιάσω αδιάβαστο, θα ψήσω τον Λάκη να κάνουμε electro-dub-techno-rave γκρουπ και θα σε υποχρεώσουμε να παίξεις μαζί μας ηλεκτρονικά τύμπανα! ;D

Oυπς.. :-[

Σορρυ.

 

Μεσα για ελεκτρονταμποτεκνορειβ μπαντα!!!

Αλλα θα παιζω ηλεκτρικο τουμπερλεκι,να σε συνοδευω που θα απολαμβανεις την υπεροχη αισθηση των Goodyear... :P :D

 

Απο τη στιγμη που δεν εχεις προβλημα με γειτονες να παρει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ακουστικα τυμπανα .

 

+1 τοτε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα γουστάρεις πεζοναύτες...πάσο...δεν σε είχα για τέτοιο... :o ;D

Μα όχι, δεν εννοούσα... Δηλαδή, εγώ για τη γειτόνισσα έλεγα, όχι τους πεζοναύ...

Σκατά, δεν μαζεύεται με τίποτα. Άντε να αποδείξω τώρα ότι δεν είμαι ελέφαντας... ;D

 

 

30721116.jpg

Μην ανακατεύεσαι αγαπητέ χορδοσφίχτη. Εδώ μιλάμε για τομάρια. :)

 

 

Αλλα θα παιζω ηλεκτρικο τουμπερλεκι,να σε συνοδευω που θα απολαμβανεις την υπεροχη αισθηση των Goodyear... :P :D

Α, όλα κι όλα, εγώ αυτά τα πράγματα δεν τα κοπανάω! ;D

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@marathon δεν ηξερα οτι εχεις παρτιδες με πεζοναυτες!!!Εχουν μεινει απο τοτε που η βαση ηταν στον Μαραθωνα ; τιποτα ξεπεσμενοι θα ειναι ετσι;

Εσυ Χαρουλη αλλη φορα να προσεχεις που βαρας τα ... ::).γιατι καλλιο νοα σου βγη το ματι παρα τ'ονομα.

Ακομη και ο MARATHON ΣΕ ΕΚΡΑΞΕ (ατομο σοβαρο δηλαδη  8) 8))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου