Προς το περιεχόμενο

Μάστορας για mods του billm στον Blues Jr;


Freebee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά. Μετά από πολύμηνες αμφιβολίες αποφάσισα να παραγγείλω τα mods του billm για τον Blues Jr. μου. Παρέλαβα τα εξαρτήματα και τις οδηγίες και καθώς είμαι σχετικά άσχετος από ηλεκτρονικά, τήρησα κατά γράμμα τις οδηγίες και έκανα "καταπληκτική" δουλειά. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι ο ενισχυτής δεν παίζει πια! Μπορείτε σας παρακαλώ να μου προτείνετε κανέναν καλό μάστορα (δοκιμασμένο) που να μπορεί να βρει το λάθος και να το διορθώσει χωρίς να με γδάρει? (Είχα δει σε παλιότερο θρεντ το όνομα του Κώστα Καϊμάκη που είναι και κοντά στην περιοχή μου, αλλά δεν ξέρω αν είναι ενεργός και δεν έχω τα στοιχεία του). Οποιαδήποτε πρόταση θα είναι μεγάλη βοήθεια. Ευχαριστώ.

If it's worth doing, it's worth overdoing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά. Μετά από πολύμηνες αμφιβολίες αποφάσισα να παραγγείλω τα mods του billm για τον Blues Jr. μου. Παρέλαβα τα εξαρτήματα και τις οδηγίες και καθώς είμαι σχετικά άσχετος από ηλεκτρονικά, τήρησα κατά γράμμα τις οδηγίες και έκανα "καταπληκτική" δουλειά. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι ο ενισχυτής δεν παίζει πια! Μπορείτε σας παρακαλώ να μου προτείνετε κανέναν καλό μάστορα (δοκιμασμένο) που να μπορεί να βρει το λάθος και να το διορθώσει χωρίς να με γδάρει? (Είχα δει σε παλιότερο θρεντ το όνομα του Κώστα Καϊμάκη που είναι και κοντά στην περιοχή μου, αλλά δεν ξέρω αν είναι ενεργός και δεν έχω τα στοιχεία του). Οποιαδήποτε πρόταση θα είναι μεγάλη βοήθεια. Ευχαριστώ.

 

Για δες εδω:

http://www.supremevintagetone.com/

 

Δεν εχω παει στο συγκεκριμενο παλικαρι (Γιαννη τον λενε) αλλα φαινεται αξιοπιστος και γνωστης του αντικειμενου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι με την αγορά του billm mod, παρέχεται και υποστήριξη από τον ίδιο και καθοδήγηση όπου χρειαστεί κατά την εγκατάστασή του.Ήρθες σε επικοινωνία με τον BillM?

Ποιό Mod πήρες?Ίσως να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε και από εδώ μέσα από φωτογραφίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι στο θέμα για να γνωστοποιήσω στο κοινό του forum ότι το πρόβλημα μου λύθηκε με μεγάλη επιτυχία με την παρέμβαση του αγαπητού συμφορουμίτη Θάνου ("Sottos"), ο οποίος επέδειξε εξαιρετική προθυμία να βοηθήσει, αλλά συνάμα και ιδιαίτερη ικανότητα, εμπειρία, σιγουριά και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ. Ξέχασα να αναφέρω την αμεσότητα και γρηγοράδα του. Θα παρακαλούσα τον διαχειριστή να του δώσει κάρμα (με τη σέσουλα) και συνιστώ σε οποιονδήποτε συνφορουμίτη αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα να τον εμπιστευτεί με κλειστά μάτια.

 

Παραθέτω τα λινκς στα οποία μπορείτε να δείτε κάποιες από τις δουλειές του Θάνου:

 

http://guitar-dreamer.blogspot.gr

http://guitardreamer.weebly.com/

If it's worth doing, it's worth overdoing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου