Προς το περιεχόμενο

Backing Track in Em (hard rock or metal)


holyjoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλοι τι θα λέγατε να ανεβάσει ο καθένας εδώ απο κάτω το δικό του take (clip) πάνω σε αυτό το backing track; είναι πάρα πολύ πετυχημένο  ::)

 

[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=bd-3P67crrw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Thanks συνονόματε, περιμένω το δικό σου  ;)

Θα κάνω μια προσπάθεια, αλλά μόνο με την πεντατονική που κατέχω...λίγο φτωχό μου φαίνεται ότι θα βγει.  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα. Αφου ανεβαζουμε μαζεμενα εδω ο καθενας το take του, ε ας ξαναβαλω την δικη μου προσπαθεια κι εδω  :) Και πολυ ωραιες οι ιδεες σου φιλε Holy! Mπραβο μαν! Ειναι ωραιο backing!

 

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα. Αφου ανεβαζουμε μαζεμενα εδω ο καθενας το take του, ε ας ξαναβαλω την δικη μου προσπαθεια κι εδω  :) Και πολυ ωραιες οι ιδεες σου φιλε Holy! Mπραβο μαν! Ειναι ωραιο backing!

 

Με αυτά που γράφετε, που να ανεβάσει μετά άνθρωπος κλιπ...  ;D

 

Μπράβο Στέλιο και πάλι (έγραψα και στο δικό σου θέμα). Καταπληκτικές μελωδίες και ωραίος ήχος. (Προτιμώ όμως αυτόν που χρησιμοποιούσες μέχρι πρότινος με το ρακ σου. ;) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε ειστε σοβαροι??Καλα λεει ο geo ανεβαζετε εσεις κ μετα εχετε και απαιτηση να ανεβασουμε κ εμεις...Θα ανεβασω αυριο χρησιμοποιωντας το καταλληλο επιχειρημα:'Παιζω μολις 1,5χρονο'....φατε τη σκονη μου τωρα!!! ;D ;D ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου