Προς το περιεχόμενο

NOIZes From The Wood: DRIVER'S HIT


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Ta μπασγουντ den paizoun kala.

Αυτό μου έδωκαν  ;) Τι να έκανα... το πήρα (ήταν δώρο).

 

Μετά από ώριμο σκέψη, περισυλλογή και αρκετά έξοδα, αποφάνθηκα ότι τα «συναρμολογούμενα» τα κάνεις μόνο για την πλάκα σου. Διότι money wise σε πάνε μια η άλλη με ένα αντίστοιχο κούτσουρο του εμπορίου- ίσως και να πας λίγο παραπάνω σαν κόστος.

 

Το δε μπασεγούντε, είναι «ξεραΐλα» από άποψη συχνοτήτων- flat πράγμα. Εκεί αναλαμβάνει ο μαγνήτης να δώσει ζωμό  ;D

 

Και επί της ευκαιρίας θα επαναδηλώσω την αγάπη μου στο άλντερε και στα ωραία του μεσαία  8)   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Διότι money wise σε πάνε μια η άλλη με ένα αντίστοιχο κούτσουρο του εμπορίου- ίσως και να πας λίγο παραπάνω σαν κόστος.

Και εξαρτάται τι εννοεί ο καθένας αντίστοιχο  ;)

Το Jazz δεν μου στοίχισε και τόσα......

Και δεν έχει αντίστοιχο  ;D

 

Το δε μπασεγούντε, είναι «ξεραΐλα» από άποψη συχνοτήτων- flat πράγμα. Εκεί αναλαμβάνει ο μαγνήτης να δώσει ζωμό  ;D

Άποψή σου. Εγώ στο Aerodyne (εντάξει έχει και maple cap) μόνο ξεραϊλα δεν ακούω. Αν υπάρχει περίπτωση να ακούω ξύλο, μάλλον (λιγο undefined) έμφαση στα χαμηλά, ικανοποιητικά μεσαία και χωρίς πολλά πρίμα. Μου αρέσει πολλάν.

Είναι μαλακό όμως που να πάρει και θέλει προσοχή.

Πάντως αν είχε πέσει πάνω σε φτηνή παρτίδα basswood ο Leo το 60, τώρα θα ταν αγιόξυλο.  ;D

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ... χμμμ... μα δεν είναι 7ενδερ  ;D (Το «Frankenstein» Wife είναι)  ;) Μπασεγούντε σώμα, μπράτσο Madinter (τζάμπα πράμα), μαγνήτες, κλειδιά, καβαλάρης e-bay, decals Marathon, βερνίκι μπράτσου Κώστας Κακάνιαρης και φυσικά συναρμολόγηση/ wiring/ τα πάντα όλα, ο φίλος μου ο Μάνος   8)       

 

Eμ...χμμμ...ρεζιλι γιναμε!

Μια χαρα ωραια παιζει και αυτο το μπαςγούντι!

Ρε ο,τι και να κανεις,με ο,τι και να παιζεις φενδερ θα το βαφτιζω...ε και δεν θα εχω και πολυ αδικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυο απο τα αγαπημένα μου κομμάτια (όπως φαινεται απο το nick μου) απο το rock ρεπερτόριο. Χαίρομαι που τα άκουσα παιγμένα άρτια και με σεβασμό. Απλά νομίζω ότι ο terry που έχει μια τάση να ειναι "περιπετιώδης" τύπος;D, χρειάζεται πιο πολύ υποστήριξη απο τα τύμπανα. Λεπτομέρειες δηλαδή.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου