Προς το περιεχόμενο

rainbow in the Dark - DIO (RIP)


SULTAN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά και συνέχισε να γρατζουνάς γιατί η ενασχόληση μας με τα κουτσουράκια είναι η ψυχοθεραπεία μας  ;)

 

Αλλά τώρα πες μου ειλικρινά... Πρέπει να γουστάρεις λίγο zakk wylde, γιατί τα bends σου τα άκουσα... αγριεμένα  ;D

 

 

Ωραίος και παραγγελιά από εμένα το Dont talk to strangers  8)

 

Ευχαριστώ πολύ! Είναι όπως το λες, ψυχοθεραπεία από τις λίγες και επίσης όπως λες τον Wylde τον "πάω" με τις στιγμές του. Τον παραδέχομαι ως παίκτη και σίγουρα είναι επιρροή, με χαλάει λίγο η "βλαχιά" που βγάζει αλλά η αλήθεια είναι πως δεν τον μελέτησα ποτέ σε αντίθεση με τους 2 προηγούμενους του Oz. Για την "πατρίδα" Gus G ούτε σαν σκέψη δεν μου περνάει να τον "διαβάσω", το shred δεν το' χω καθόλου αποκλειστικά λόγω..έλλειψης δεξιοτήτων και ταλέντου. 8)

 

Υπέροχη παραγγελιά κ πολύ καλή πρόκληση.Επιφυλλάσομαι!

 

\m/-_-\m/

 

Φίλτατε, έτσι ακριβώς! Να σαι καλά!Μη σταματάτε να παίζετε γιατί χανόμαστε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος φίλε.

 

Εγώ πεθαίνω για pinch harmonics  :D...και άλλα έπρεπε να βάλεις... ή είμαστε σατανιστές,αναρχικοί και ναρκομανείς(vintage στερεότυπα) ή δεν είμαστε  ;D ;D

 

Για την "πατρίδα" Gus G ούτε σαν σκέψη δεν μου περνάει να τον "διαβάσω", το shred δεν το' χω καθόλου αποκλειστικά λόγω..έλλειψης δεξιοτήτων και ταλέντου. 8)

 

Καλά κάνεις.Κανένας δεν κοπανιέται με μπουρμπουλήθρες...ε εντάξει για λίγο χάζεμα ωραίες είναι...οι fans θέλουν μπουκωμένες κιθάρες,πρωτόγωνο ντράμερ και μπασίστα άντρακλα   ;D

 

ΥΓ:Ιγώ θέλω ,αφού ακούς ozzy,το suicide solution.  ;) ..σου κολάω και τάλιρο άμα θες  ;D

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου