Προς το περιεχόμενο

NOIZes From The Wood: Random Plan


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  Σε πιστεύω  ;)

 

Ειναι μελος της μπαντας εδω και δυο μηνες, θεωρουμε οτι εχει πολυ καλη φωνη και εχει συνεισφέρει σε αυτο το διαστημα... αλλα εδω μας ακουγετε ολιγον χαμηλα πιστευω (δε θελω να θιξω την χαη εντ ντεφινισιον καμερα χαχαχαχαχα) και ίσως γι αυτο να μην  σου αρεσε...

Οπως και να ειναι ευχαριστουμε πραγματικα για το ειλικρινες σχολιο !!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διασκεύη που θέλει "φρύδια" μόνο για να την προσπαθήσεις, και πολύ καλή απόδοση! Μπράβο παίδες, σούπερ και ζωντανά, σούπερ και στο βίδεον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... αλλα εδω μας ακουγετε ολιγον χαμηλα πιστευω....

 

 

Αυτο ακριβως. Υπαρχει προβλημα η στην ηχογραφηση, η στη ρυθμιση του ηχοληπτη στο μικροφωνο. Ειναι τελειως αφτιαχτη. Θα επανελθω γιατι μου αρεσε πολυ η μπαντα....φευγω τωρα παω ταξιδι για στραβωμαρες.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι μελος της μπαντας εδω και δυο μηνες, θεωρουμε οτι εχει πολυ καλη φωνη και εχει συνεισφέρει σε αυτο το διαστημα... αλλα εδω μας ακουγετε ολιγον χαμηλα πιστευω (δε θελω να θιξω την χαη εντ ντεφινισιον καμερα χαχαχαχαχα) και ίσως γι αυτο να μην  σου αρεσε...

Οπως και να ειναι ευχαριστουμε πραγματικα για το ειλικρινες σχολιο !!!

 

Εντάξει δεν είμαι και μουσικός παραγωγός με εξιδικευμένες μουσικές γνώσεις  :P .Εγραψα την ταπεινή μου γνώμη και όπως είπες σίγουρα αδικείται από την κάμερα.          Υ.Γ. Μικρός έκανες τραμπολίνο?  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cigaret και καλα εκανες και την εγραψες !!!!!

Εγω ειμαι το μπλοκι στα αριστερα με το χρυσάφι στο χερι....(ειχα κανει στο Κεντακι χρυσοθυρας...χαχαχα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Μικρός έκανες τραμπολίνο?  ;D

Μπιντόην Μπιντόην Μπιντόην  ;D  ;D .... εγώ είμαι που πηδάω ... τι να πω έτσι μου βγήκε.

 

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια όλων των ειδών παίδες .

 

Το Eleanor ήταν δικό μου απωθημένο από το παρελθόν. Έπεσα πάνω στους στίχους του όταν ήρθε η Μαρία πρώτη φορά στο studio και ξεφύλλιζα το τετράδιο με τους στίχους που είχε μαζί της .

Στο φτερό αποφασίσαμε να το τζαμάρουμε και βγήκε αυτό που ακούτε από το πρώτο σχεδόν take .

 

Όταν τα καταφέρει ο Χάρης να ανεβάσει θα θέλαμε να ακούσουμε προσεκτικά τα σχόλιά σας για τον ''Πασατέμπο'' μας  ;)

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα ήταν ωραία, όλα μια χαρά.

Με άρεσε η μπάντα, μ' άρεσε η βραδιά.

Ωραία η κοπελίτσα και τα χοροπηδηχτά.

Κι όποιος δεν ήρθε μαζί να πιεί............έχασε.  ;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δες την από κοντά και τα λέμε. ;)

 

Πρέπει να παραδεχτούμε ότι ο Sir πάντα κινείται με αντικειμενικά και πρωτίστως καλλιτεχνικά κριτήρια, απηλλαγμένα από ιδεοληψίες και προκαταλήψεις, όπως αυτές του εξωτερικού κάλλους  ;D 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου