Προς το περιεχόμενο

Vst που μυρίζουν..ανατολή


philippe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα το SwarPlug από αυτή την εταιρεία, www.swarsystems.com, εξαιρετικό κατά τη γνώμη μου...Επίσης και η Quantum Leap έχει βγάλει δυο VSTi's (RA και Colossus), που έχουν μέσα πολλά ανατολίτικα (και όχι μόνο) όργανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα το SwarPlug από αυτή την εταιρεία' date=' www.swarsystems.com, εξαιρετικό κατά τη γνώμη μου...Επίσης και η Quantum Leap έχει βγάλει δυο VSTi's (RA και Colossus), που έχουν μέσα πολλά ανατολίτικα (και όχι μόνο) όργανα.[/quote']

 

+1000 + Darbuka για percusions και εισαι the best 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το SwarPlug το είχα κατεβάσει για να το δώ αλλά ήταν τρελή μάπα απο ήχους.Εννοείτε δειγματα ήχοι αλλά πολλοί μάπα.¶ντε να βρήκα κανα 2 που να αξίζαν.

 

Για Darbuka δεν το συζητώ, όπου παίζει Wizoo δεν μιλάμε παραπάνω είναι εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα το SwarPlug από αυτή την εταιρεία' date=' www.swarsystems.com, εξαιρετικό κατά τη γνώμη μου...Επίσης και η Quantum Leap έχει βγάλει δυο VSTi's (RA και Colossus), που έχουν μέσα πολλά ανατολίτικα (και όχι μόνο) όργανα.[/quote']

 

Η East West είναι η εταιρία απο το Quantum Leap

 

www.soundsonline.com

www.eastwestsamples.com

 

Ψάξε εδώ.Κατα πάσα πιθανότητα θα βρείς αυτό που ζητάς και μετά κατέβασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σου και απο μενα!

Αν θελεις οι ηχοι σου να μυριζουν ανατολη αλλαξε την κανονικη κλιμακα (τονικοτητας) σε αραβικη! (ειναι και αυτο μια λυση!)

I T R O S I S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου