Προς το περιεχόμενο

O Γερο Μαθιος (τζαμαροντας με ενα φιλο)


jimi Ts.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ντρεπομαι που το λεω αλλα το συγκεκριμενο κομματι μεχρι την μερα που το γραψαμε δεν το ειχα ξανακουσει. Η εγγραφη ειναι κακιστη και ο φιλος μου ενω ειναι πολυ καλος τραγουδιστης και κιθαριστας το ειπε ισα ισα για να δοκιμασω να βαλω πανω φυσαρμονικα, οποτε κριτικη μονο για την φυσαρμονικα. Το κομματι ειναι μια κι εξω δεν το προβαρα καθολου μου το επαιξε μια φορα και το ακουσα και αμεσως μετα γραψαμε

 

 

 

o_γερο_μαθιος.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κομμάτι είναι ενα απο τα αγαπημένα μου.

Αξιζει να το ξαναγραψετε για να το ακουσουμε καλύτερα.

  Φαινεται οτι ο φιλος σου κιθαριστας και τραγουδιστης ειναι καλος ακομα και ετσι.

 

Τωρα για τη φυσαρμονικα.

Επισης φαινεται οτι εισαι εξαιρετικος.

Αυτο που θα πω σαν κριτικη επειδη ηθελες να προσθεσεις στο κομμάτι πλάτες φυσαρμονικας προφανώς θα ηθελα οι αξιες σου να περιορίζονται στο πρότυπο "ερωτησης-απάντησης- δηλαδή στο τέλος του καθε μετρου και να μην ειναι τοσο "φλύαρο" αυτο που παίζεις στα σημεια της φωνής, γιατι το γεμίζεις υπερβολικά και δεν αναδεικνύεται η φωνή, θα πρέπει να αναδεικνύεται περισσότερο η φωνή στα μέτρα της αφου ειναι τραγουδι.

 

Παραυτα τα θεματα σου ειναι καλά σε όλες τις φάσεις, αμα λειτουργήσεις αφαιρετικά, θα ακουστεί σωστότερα.

 

Ελπίζω να το ξαναανεβάσεις πιο σωστα ισοσταθμισμένο και σε μια πιο long version, γιατι οπως σου ειπα μου αρέσει πολύ σαν κομματι και θελω να το εχω ακουστικά, μου δίνεις μια μεγάλη ευκαιρία να το έχω απο εσάς σε μια υπέροχη διασκευη για να το απολαμβανω

 

φτιαξτο ενα 7 λεπτο, ριξε και σολάκια μέσα και ειδοποίησε να το κατεβασω λολ

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι οντως φλυαρος και αυτο ειναι καταλοιπο των χρονων που επαιζα μονος με backing track . Καταβαλω προσπαθεια να κρατηθω αλλα δυσκολευομαι ακομα  ;D . Θα πω καποια στιγμη στο φιλο Βασιλη να το κανουμε ολοκληρο και σωστοτερα. Σ ΄ευχαριστω για την επικοδομητικη κριτικη

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου