Προς το περιεχόμενο

μεταχειρισμενο software(γνησιο)απο εξωτερικο και συμβατοτ


road

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά σε όλους.

Είμαι καινούριος στο forum και θα ήθελα να μου λύσετε κάποιες απορίες...

Θέλω να αγοράσω το cubase 6.5 και στην Ελλάδα έχει αποσυρθεί λόγω της κυκλοφορίας του 7. Έχω βρει από e-bay, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα δουλέψει στην Ελλάδα. Επίσης, το έχω βρει από ιδιώτη στο Λίβανο και έχω πάλι την ίδια απορία. Αν κάποιος ξέρει αν οι άδειες του προγράμματος ισχύουν στην Ελλάδα, παρακαλώ ας με φωτίσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση,ελπιζω να εισαι σιγουρος.ανησυχησα γιατι στο e-bay εγραφε στο κουτι us.version.Οσο για το μεταχειισμενο δεν ξερω αν θα μπορω να κανω register στη steinberg,ειτε γιατι το εχουν αποσυρει απο ελλαδα ειτε γιατι δεν ειναι ελληνικο.(πιθανον να λεω βλακειες,αλλα δεν γνωριζω επι του θεματος).παρακαλω οπως με διαφωτισετε.ευχαριστω για τον κοπο σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση,ελπιζω να εισαι σιγουρος.ανησυχησα γιατι στο e-bay εγραφε στο κουτι us.version.Οσο για το μεταχειισμενο δεν ξερω αν θα μπορω να κανω register στη steinberg,ειτε γιατι το εχουν αποσυρει απο ελλαδα ειτε γιατι δεν ειναι ελληνικο.(πιθανον να λεω βλακειες,αλλα δεν γνωριζω επι του θεματος).παρακαλω οπως με διαφωτισετε.ευχαριστω για τον κοπο σας...

Θα μπορεις να κανεις register γιατι θα εχεις και το hasp  ;) . Επισης παλι δεν εχεις προβλημα που εχει αποσυρθει για την Ελλαδα οπως επισης δεν θα εχεις και προβλημα επειδη δεν ειναι Ελληνικο.

 

Το "u.s. version" νομιζω οτι το γραφει επειδη το προιον ειναι στα αγγλικα

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορεις να κανεις register γιατι θα εχεις και το hasp  ;) . Επισης παλι δεν εχεις προβλημα που εχει αποσυρθει για την Ελλαδα οπως επισης δεν θα εχεις και προβλημα επειδη δεν ειναι Ελληνικο.

 

Το "u.s. version" νομιζω οτι το γραφει επειδη το προιον ειναι στα αγγλικα

ευχαριστω για την απαντηση.Εχω 2 στα 2,αν υπαρχει και αλλη απαντηση ευχαριστως
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για την απαντηση,ελπιζω να εισαι σιγουρος.ανησυχησα γιατι στο e-bay εγραφε στο κουτι us.version.Οσο για το μεταχειισμενο δεν ξερω αν θα μπορω να κανω register στη steinberg,ειτε γιατι το εχουν αποσυρει απο ελλαδα ειτε γιατι δεν ειναι ελληνικο.(πιθανον να λεω βλακειες,αλλα δεν γνωριζω επι του θεματος).παρακαλω οπως με διαφωτισετε.ευχαριστω για τον κοπο σας...

 

Έχω πουλήσει άδεια αγορασμένη από Ελλάδα στο εξωτερικό εκτός ΕΕ χωρίς κανένα πρόβλημα.

Γενικά η άδεια είναι το σημαντικό και αυτό υπάρχει μέσα στο dongle (usb stick).

Το αν θα το κάνεις register στη steinberg έχει πιο πολύ σχέση με την υποστήριξη.

Καλό θα ήταν βέβαια να κάνεις και μια ερώτηση στη steinberg.

http://www.steinberg.net/en/support/support_contact.html

 

Υ.Γ. Δες και το παρακάτω θέμα που είναι σαν τη δική σου περίπτωση.

https://www.steinberg.net/forum/viewtopic.php?p=201586

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου