Προς το περιεχόμενο

distortion?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και αν ακουσει κανεις τζιτζικια τι να πω' date=' τοτε εγω εχω αυτια εξωγηινου :D :D :D [/quote']

 

Συγνώμη, αυτά που εξέχουν από το κεφάλι σου...ΑΥΤΙΑ ΕΞΩΓΗΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ??? lachen.gif

 

Φυσικά και αστειεύομαι...Ωραίο το κομματάκι, αλλά είναι portishead φίλε Ritchie22 :wink: ...

 

Ωραίο παίξιμο φίλε stavrilian, ωραία προσσέγγιση :wink: . Ένα πετάλι από μόνο του φυσικά δε σου κάνει πάντα όσα θέλεις, πόσο μάλλον όταν το ακούς με άλλη κιθάρα-ενισχυτή, σε μαγαζί...Γι'αυτό λοιπόν, οι περισσότεροι από μας βγάζουμε αναγκαστικά βιαστικά συμπεράσματα για τα πετάλια που δοκιμάζουμε κατα καιρούς...

Σημασία έχει ότι το αξιοποίησες δεόντως και ταίριαξε φυσικά με τον εξοπλισμό σου! :wink:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

για του λογου το αληθες παρε και μια ηχογραφηση(για να κανουμε και λιγο διαφημηση :D ) οπου η κιθαρα εχει ως εξης

Grassroots Kh - MT2 - Digitech RP-200- marshall tsl half stack

και αν ακουσει κανεις τζιτζικια τι να πω' date=' τοτε εγω εχω αυτια εξωγηινου :D :D :D

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/stavrilian/02-AudioTrack02.mp3[/quote']

:lol: :lol: :lol: Αυτο ειναι προβα με μπαρμπα-Αlejandro να βαραει portishhead ? αχααχχαχ

Αξεχαστες στιγμες .....οντως ρε συ σταυρο ειχες φτιαξει πολυ ωραιο ηχο με το metal zone .....αλλα στο κατω κατω 4 χρονια με τον ηδιο ενισχυτη στο ιδιο στουντιο τα ειχες λιωσει ολα ρε φιλε..!Αυτο σου ελειπε να μην ειχες βρει και ωραιο ηχο :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για του λογου το αληθες παρε και μια ηχογραφηση(για να κανουμε και λιγο διαφημηση :D ) οπου η κιθαρα εχει ως εξης

Grassroots Kh - MT2 - Digitech RP-200- marshall tsl half stack

και αν ακουσει κανεις τζιτζικια τι να πω' date=' τοτε εγω εχω αυτια εξωγηινου :D :D :D

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/stavrilian/02-AudioTrack02.mp3[/quote']

 

 

Πολύ ωραίο,ΜΠΡΑΒΟ :!: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το ΜΧR Double Shot Distortion ή είναι κάτοχος του; Εγώ το χρησιμοποίησα και θεωρώ οτι είναι από τα καλύτερα overdrive/distortion pedals. Θα θελα γνώμες κ εμπειρίες άλλων......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και αστειεύομαι...Ωραίο το κομματάκι' date=' αλλά είναι portishead φίλε Ritchie22 :wink: ...[/quote']

 

Βασισμένο σε κομμάτι του Isaac Hayes...;)

 

Να πω την αλήθεια το drive δε με ενόχλησε καθόλου στο συγκεκριμένο κομμάτι. Αντιθέτως ταιριάζει πολύ πιστεύω ;)

 

Αυτό που με ενόχλησε είναι ο πολύ απλοϊκός ήχος στα πλήκτρα...Με κούρασε από τα πρώτα 10"...

 

:roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το ΜΧR Double Shot Distortion ή είναι κάτοχος του; Εγώ το χρησιμοποίησα και θεωρώ οτι είναι από τα καλύτερα overdrive/distortion pedals. Θα θελα γνώμες κ εμπειρίες άλλων......

 

Κανείς ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To είχα δοκιμάσει στο Νάκα και μου φάνηκε πολύ μονοδιάστατο.Καλή πατέντα 2 διαφορετικά drives σε ένα(αυτο το μοντέλο δε λες;;) αλλά δεν κατάφερα να τα διαφοροποιήσω και πολύ ώστε να αξίζει τον κόπο.

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από όσα γκαζομένα πετάλια έχω δοκιμάσει μόνο το digitech grunge μου αρέσει αλλά μου αρέσει περισσότερο χωρίς πολύ gain (στη μέση και λιγότερο).

Τα πλεονέκτηματά του είναι

1) οι δεμένες μεσαίες και

2)οτι δεν μπλέκονται οι νότες όταν παίζεις γρήγορα στις μπάσες χορδές(δεν εννοώ ελέυθερες!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου