Προς το περιεχόμενο

We come from the valley


atreu73

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρα πολυ καλο!

Λογω στιχων περιμενα κι εγω κατι σε πιο "αγριο", αλλα με εξεπληξε θετικα.

Αν και οντως θυμιζει Anderson, προσωπικα σκεφτηκα αμεσως Pink Floyd, αλλα αυτη τη στιγμη μου διαφευγει πιο κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και οντως θυμιζει Anderson, προσωπικα σκεφτηκα αμεσως Pink Floyd, αλλα αυτη τη στιγμη μου διαφευγει πιο κομματι.

 

Κάνει λίγο Anderson στις καταλήξεις και στην περίεργη επική τσαχπινιά που βγάζει αλλά σαν σύνθεση θα μπορούσε να συμπεριλαμβάνεται στο ''THE WALL'' εύκολα .

 

Βέβαια λίγη σημασία έχουν όλα αυτά καθώς το κομμάτι φαίνεται ότι δεν έχει καμία διάθεση να αντιγράψει κάτι ή κάποιον .

 

Δεν διαβάζω ποτέ τους στίχους παρά μόνο ακούγοντας το τραγούδι οπότε δεν περίμενα κάτι.

Είναι εξαιρετικό από όλες τις απόψεις . Αν ζητούσα κάτι παραπάνω θα ήταν κάπου μετά τη δεύτερη στροφή να μπουν βιολιά, βιόλες ,τσέλα , κοντράμπασα και να γίνει της τρελής με κλασικές αρμονίες από πίσω . Να φύγει ρε παιδί μου το πράμα  ;D

 

Έχει πολύ ένταση το κομμάτι .(στα αυτιά μου τουλάχιστον)

 

δηλώνω ανεμιστήρας σου .

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου