Προς το περιεχόμενο

"Τα καγκέλια" Funk version


meet-sos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι meet-sos. Εμένα μ' άρεσε. Μου έλειψε βέβαια ένα καλαίσθητο product placement αλλά εντάξει, πάλι καλό είναι.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

meet-sos και εμένα με άρεσε, αλλά με αρέσει πιό πολύ το ορίτζιναλ. έχεις να ανταγωνιστείς ένα μοναδικό κλαρίνο, ένα καινοτόμο και σφιχτό ριθμ σέξιον και την μοναδική αισθησιακή φωνή της Γωγώς. Καλή η πρσπάθεια στις ερωταπαντήσεις φωνής-ντραμς, που στο ορίτζιναλ σημαδεύουν την σύγχρονη ελληνική μουσική. Επίσης, αν δεν έχεις για καπάκι το "δεν σου κάνω τον άγιο", το πρότζεκτ δεν είναι ολοκληρωμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λένε οι άλλοι meet-sos. Εμένα μ' άρεσε. Μου έλειψε βέβαια ένα καλαίσθητο product placement αλλά εντάξει, πάλι καλό είναι.

 

Ευχαριστώ, αλλά... τι είναι το product placement ?

 

meet-sos και εμένα με άρεσε, αλλά με αρέσει πιό πολύ το ορίτζιναλ. έχεις να ανταγωνιστείς ένα μοναδικό κλαρίνο, ένα καινοτόμο και σφιχτό ριθμ σέξιον και την μοναδική αισθησιακή φωνή της Γωγώς. Καλή η πρσπάθεια στις ερωταπαντήσεις φωνής-ντραμς, που στο ορίτζιναλ σημαδεύουν την σύγχρονη ελληνική μουσική. Επίσης, αν δεν έχεις για καπάκι το "δεν σου κάνω τον άγιο", το πρότζεκτ δεν είναι ολοκληρωμένο.

Thanks! Καλα, και εμένα μου αρέσει πιο πολύ η εκτέλεση της Γωγώς, εννοείται!! Μα, δεν προσπάθησα καν να το ανταγωνιστώ... Όσο για το "δεν σου κάνω τον άγιο" ορίστε:

 

www.meet-sos.gr

www.castellano.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου