Προς το περιεχόμενο

Γιατί μόνο μουσική τεχνολογία;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστό...απλά τότες πεθαίνανε στα...30 ενώ σήμερα πάει ο γέρος 85-90...και δε λέει να φύγει και καταρρέει το ασφαλιστικό!!! 8)

 

Γέροντα πρόσεχε τα τσάκρα σου μη σκιστούν . Κάνε μεντιτέισον και ξέχνα το Στουρνάρα .Όχι δεν έχεις πισίνα ,έχεις υδατοδεξαμενή  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 429
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άσ' το Πάνο, κάποια στιγμή δυστυχώς θα φας τα μούτρα σου και τότε θα 'ναι αργα. Σου εύχομαι ειλικρινά να μην σου γυρίσει η τύχη. Καλή καρδιά.

 

Σωστό...απλά τότες πεθαίνανε στα...30 ενώ σήμερα πάει ο γέρος 85-90...και δε λέει να φύγει και καταρρέει το ασφαλιστικό!!! 8)

 

Ναι αλλά πεθαίνανε ευτυχισμένοι ξέροντας την Αλήθεια. Τώρα κυνηγάμε τα υλικά αγαθά, έχουμε ξεχάσει την ουσία της ζωής. Βέβαια τρεχούμενο νερό, ηλεκτρικό και χέστρα με καζανάκι τα θέλω να σου πω την αλήθεια, συγνώμη.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blues = παρελθόν και παρόν και πιθανόν και μέλλον

ΕMG = Ναι, προς το παρόν, στο 32" το Custom

Jackson = Το κρυφοκοίταξες μάλλον στο μέλλον. Εγώ από κει μόλις γύρισα δεν το δα αλλά δεν ξαναγυρνάω γιατί πήγε 5 και βαριέμαι.

 

Δάσκαλε, με έχεις τόσο άνετα που ρίχνω κέρμα στο παγκάρι της Εκκλησίας σου και γονυπετής υποκλίνομαι.

 

Δεν θα μπω σε σοβαρή κουβέντα αλλά, αν δεν μας δουλεύεις ψιλό γαζί, τα έχεις πάρα πολύ μπερδεμένα.Ρομαντικά μεν, χαμός στο ίσωμα δε.

Και ειδικά οι μεσαιωνικοί αλχημιστές ψάχναν να κάνουνε τα σίδερα χρυσάφι.

 

 

H προσπαθεια σου να δημιουργησεις ιεραρχια σε πραγματα οπου δεν μπορει να υπαρξει(οπως η μουσικη σαν θεραπευτικα κυματα) δειχνουν οτι πρεπει να αλλαξεις

εντελως τον τροπο μεσα απο τον οποιο βλεπεις τη μουσικη.

 

Only those that want to rob you,make mystery of things.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H προσπαθεια σου να δημιουργησεις ιεραρχια σε πραγματα οπου δεν μπορει να υπαρξει(οπως η μουσικη σαν θεραπευτικα κυματα) δειχνουν οτι πρεπει να αλλαξεις

εντελως τον τροπο μεσα απο τον οποιο βλεπεις τη μουσικη.

 

 

Του το έχω πει κι εγώ ,αλλά δεν με ακούει,να φανταστείς ακόμη φοράει τραγιάσκα και κυκλοφορεί με τρύπια εξάτμιση .

Ο κάθε άνθρωπος κάνει τις επιλογές του στη ζωή,ενήλικος είναι ,δεν μπορούμε να κάνουμε τπτ παραπάνω για τη σωτηρία του

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γέροντα πρόσεχε τα τσάκρα σου μη σκιστούν . Κάνε μεντιτέισον και ξέχνα το Στουρνάρα .Όχι δεν έχεις πισίνα ,έχεις υδατοδεξαμενή  ;D

Φίλος...θα σου υπενθυμίσω ότι στην ηλικία του panoslydios ήμην γκουρού και ντεβαντίπ!!! ;)

dscn1884_1.jpg

 

Kαι ναι...από τη στιγμή που με σκίζει ο Στουρνάρας...έχω πισίνα...Εάν δεν με έβλεπε θα είχα υδατοδεξαμενή...γ@μω το Google maps μου!!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσ' το Πάνο, κάποια στιγμή δυστυχώς θα φας τα μούτρα σου και τότε θα 'ναι αργα. Σου εύχομαι ειλικρινά να μην σου γυρίσει η τύχη. Καλή καρδιά.

 

Ναι αλλά πεθαίνανε ευτυχισμένοι ξέροντας την Αλήθεια. Τώρα κυνηγάμε τα υλικά αγαθά, έχουμε ξεχάσει την ουσία της ζωής. Βέβαια τρεχούμενο νερό, ηλεκτρικό και χέστρα με καζανάκι τα θέλω να σου πω την αλήθεια, συγνώμη.

 

Αυτο το νημα,επιβεβαιωσε την ενδομυχη αποψη που ειχα για τους ''μουσικους''

σχετικα με το ποσο μεγαλη ειναι η αγνοια τους.

Να ναι καλα η μικρη πλειοψηφια ,που με κανει να συνεχιζω να πιστευω στη Μουσικη

και στον ανθρωπινο χαρακτηρα.

 

Οι ανθρωποι ψαχνουν ,guru,ειτε θεραπευτες ειτε μουσικους.

Λιγοι θελουν να εκπαιδευτουν πραγματικα.

Only those that want to rob you,make mystery of things.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ναι καλα η μικρη πλειοψηφια ,που με κανει να συνεχιζω να πιστευω στη Μουσικη

και στον ανθρωπινο χαρακτηρα.

Μη κάνεις καμμία πλάκα και συ και φύγεις όπως ο Κυρ Στέφανος και σε ψάχνουμε στα ΚΑΠΗ με τα κάλαντα.... :P ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H προσπαθεια σου να δημιουργησεις ιεραρχια σε πραγματα οπου δεν μπορει να υπαρξει(οπως η μουσικη σαν θεραπευτικα κυματα) δειχνουν οτι πρεπει να αλλαξεις

εντελως τον τροπο μεσα απο τον οποιο βλεπεις τη μουσικη.

Αυτό είναι μεγάλη Αλήθεια.

Ποτές μου δεν άκουσα Μουσική πραγματικά μέχρι να καταφέρω να την δω.

Και όταν Την είδα, Την άκουσα. Για τα καλά.

Εκτός και αν έγινε αντίστροφα. Δεν θυμάμαι. Αλλά δεν παίζει ρόλο. Γιατί ρόλους έχουν μόνο οι υποκριτές και εμείς τέτοιοι δεν είμαστε.

Απλά κομπαρσοι είμαστε σε αυτη Κωμωδία.

Του Θείου.

Νώντα.

 

Παραμένω γονυπετής αλλά να πω την αλήθεια πιάστηκα.

Να σηκωθώ λιγάκι Δάσκαλε;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου