Προς το περιεχόμενο

Την ''έθαψε'' την Kramer


Προτεινόμενες αναρτήσεις

GARY KRAMER USA CUSTOM SHOP CONQUEST DELUXE RED SPARKLE GUITAR Charvel Case

Πολύ καλή κιθάρα κατά την γνώμη μου στην συγκεκριμένη κατηγορία,θα θάθελα πολύ να την έχω ;D,και παρόλο που αυτός ο τύπος την έθαψε κυριολεκτικά,το εργαλείο κελαηδάει,η τιμή της

EUR 1,863.89 περίπου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Που ακριβως την "εθαψε" ? Γιατι ή εγω κατι εχασα ή η λεξη "incredible" σημαινει κατι αλλο στα αγγλικα  :)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έθαψε στο νεκροταφείο,πως?με τον τρόπο που παίζει,μια φαλτσωδία,πένα όπου νάναι,δηλαδή ''βρώμικο'' παίξιμο ένα κατέβασμα έκανε με τον λεβιέ και την ξεκούρδισε,γιατί δεν φρόντισε να τραβήξει μερικές φορές τις χορδές μια μια για να πάρει τα ''μπόσικα'' που λέμε και να στρώσει η κιθάρα,γιατί οι χορδές φαίνονται καινούργιες,ο τύπος είναι τελείως άσχετος,η κιθάρα όμως είναι incredible, αλλά όχι στα χέρια του ''εκσκαφέα'' ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έθαψε στο νεκροταφείο,πως?με τον τρόπο που παίζει,μια φαλτσωδία,πένα όπου νάναι,δηλαδή ''βρώμικο'' παίξιμο ένα κατέβασμα έκανε με τον λεβιέ και την ξεκούρδισε,γιατί δεν φρόντισε να τραβήξει μερικές φορές τις χορδές μια μια για να πάρει τα ''μπόσικα'' που λέμε και να στρώσει η κιθάρα,γιατί οι χορδές φαίνονται καινούργιες,ο τύπος είναι τελείως άσχετος,η κιθάρα όμως είναι incredible, αλλά όχι στα χέρια του ''εκσκαφέα'' ;)

Ας είχε λεφτά η Kramer...να έβαζε ένα σοβαρό παίχτη ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έθαψε στο νεκροταφείο,πως?με τον τρόπο που παίζει,μια φαλτσωδία,πένα όπου νάναι,δηλαδή ''βρώμικο'' παίξιμο ένα κατέβασμα έκανε με τον λεβιέ και την ξεκούρδισε,γιατί δεν φρόντισε να τραβήξει μερικές φορές τις χορδές μια μια για να πάρει τα ''μπόσικα'' που λέμε και να στρώσει η κιθάρα,γιατί οι χορδές φαίνονται καινούργιες,ο τύπος είναι τελείως άσχετος,η κιθάρα όμως είναι incredible, αλλά όχι στα χέρια του ''εκσκαφέα'' ;)

 

Κατά την εκτίμησή σου, τι ποσοστό μελών του νόιζ που δηλώνουν κιθαρίστες παίζουν καλύτερα από τον "άσχετο εκσκαφέα";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας είχε λεφτά η Kramer...να έβαζε ένα σοβαρό παίχτη ;D ;D

 

η GIBSON την εχει αγορασει..... ;D...

 

αλλα ρε παιδι μου εν ετη 2013 υπαρχουν ακομα καγκουρες ανθρωποι που θα αγορασουν....Kramer...? :o ;D

 

αυτα παντως που παιζει ειναι οντως ΑΠΑΙΣΙΑ....(δεν ξερω βεβαια αν τα παιζει καλα καθοτι η σχεση μου με το καγκουρομεταλ δεν ειναι και η πλεον καλη...)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας είχε λεφτά η Kramer...να έβαζε ένα σοβαρό παίχτη ;D ;D

Το θέμα δεν είναι της Kramer ο κύριος αυτός τις παρουσιάζει για τον εαυτό του και συγκεκριμένα για το κατάστημα του να πουλήσει θέλει και να διαφημιστεί,τον έχω δει και με άλλες κιθάρες όπως η Vinman 2000 vinnie moore signature,και άλλες πολλές, παντού παίζει το ίδιο χάλια,τι φταίνε οι έρμες οι κιθάρες :-\
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι της Kramer ο κύριος αυτός τις παρουσιάζει για τον εαυτό του και συγκεκριμένα για το κατάστημα του να πουλήσει θέλει και να διαφημιστεί,τον έχω δει και με άλλες κιθάρες όπως η Vinman 2000 vinnie moore signature,και άλλες πολλές, παντού παίζει το ίδιο χάλια,τι φταίνε οι έρμες οι κιθάρες :-\

άλλαξε κατάστημα...

αλλα ρε παιδι μου εν ετη 2013 υπαρχουν ακομα καγκουρες ανθρωποι που θα αγορασουν....Kramer...? :o ;D

ο sotiroubas ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την εκτίμησή σου, τι ποσοστό μελών του νόιζ που δηλώνουν κιθαρίστες παίζουν καλύτερα από τον "άσχετο εκσκαφέα";

Που παρουσιάζουν και θέλουν να πουλήσουν μουσικά όργανα?ο τύπος αυτός προσπαθεί να παίξει πράγματα που δεν μπορεί,και θέλει να πείσει το συγκεκριμένο αγοραστικό κοινό???εκτός από άσχετος είναι και κάκιστος πωλητής,όσο για το ποσοστό των μελών,που κολλάει τώρα  ???
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου