Προς το περιεχόμενο

Overdrive για Blues


marioG542

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτσε ρε βιαστικέ. Κάντο μεθαύριο, να προλάβει ν' ανέβει ο άνθρωπας Αθήνα πρώτα. ;D ;D ;D

Σε τετοια εγκληματικα λαθη δεν χαριζουμε ουτε ωρα!!!  :P

Τουλάχιστον να με πείτε τι ώρα θα είναι έτοιμη η κρεμάλα, για να ξεκινήσω έγκαιρα από το σπίτι. Σε 3-4 ωρίτσες θα είμαι Αθήνα.  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τουλάχιστον να με πείτε τι ώρα θα είναι έτοιμη η κρεμάλα, για να ξεκινήσω έγκαιρα από το σπίτι. Σε 3-4 ωρίτσες θα είμαι Αθήνα.  ;D ;D ;D

 

Ασ'το! Θα το κανονισουμε οταν ανεβω εγω πανω γιατι μου εχουν λειψει κιολας τα μερη σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω για το tonefreak abunai μαλλον! Αν και δε μπορω να το δοκιμασω, απο τα βιντεακια στο youtube το ακουσα πολυ ευελικτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο για μενα παντωσ πεταλακι σε καθαρο ενισχυτη που βρωμιζει πολυ γλυκα και αντιδρα οπως η λαμπα οσο πιο δυνατα χτυπας τη νοτα τοσο βρωμιζει ειναι το boss dyna drive....εχω ενα και θα παρω και δευτερο στην πεταλιερα μου....κριμα βεβαια πολυ αδικημενο...οι περισσοτεροι δεν ξεκινανε απ τα χαμηλα πανε κατευθειαν σε boutique και δουλεια δεν κανουν και τα πουλανε μισοτιμης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο για μενα παντωσ πεταλακι σε καθαρο ενισχυτη που βρωμιζει πολυ γλυκα και αντιδρα οπως η λαμπα οσο πιο δυνατα χτυπας τη νοτα τοσο βρωμιζει ειναι το boss dyna drive....εχω ενα και θα παρω και δευτερο στην πεταλιερα μου....κριμα βεβαια πολυ αδικημενο...οι περισσοτεροι δεν ξεκινανε απ τα χαμηλα πανε κατευθειαν σε boutique και δουλεια δεν κανουν και τα πουλανε μισοτιμης...

 

Εγω παντως ξεκινησα απο το τζαμπα (βρωμικο του ενισχυτη  ;D) "ανεβηκα" με Hardwire και τωρα διαλεξα το tonefreak γιατι το ακουσα πολυ ευελικτο και η τιμη του ηταν δελεαστικοτατη σε σχεση με την ποιοτητα! Δεν εχω προβλημα παντως να "ξαναπεσω" αν βρω κατι που να μου αρεσει! Ετσι κι αλλιως θα δοκιμασω σιγουρα και joyo! Οπως ειπα απο την αρχη δεν θελω να πουλησω την κορμαρα μου  8) για ενα πεταλι και οτι ακουω προτασεις απο 20 εως max 150€! Θα ακουσω και το dyna να δω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα πηρα το Tonefreak Abunai2! Η πρωτη εντυπωση (το επεξεργαζομαι ακομα) ειναι εξερετικη! Πολυ ευελικτο πεταλι χαρη στον τριθεσιο επιλογεα! Διαβασα σε ενα review οτι στη μια θεση tubescreamerιζει, στην αλλη marshallιζει και στην τριτη κατι ουδετερο και οντως ετσι ειναι! Το βρισκω πολυ δυσκολο να μην παρεις τον ηχο που θελεις! Πιστευω οτι ειναι ενα πεταλι που θα δωσω δυσκολα!(δεν λεω και μεγαλες κουβεντες)!!!  ;) Ευχαριστω τον Mustafank  ;) και τον Ηλια  κυριως και εννοειτε ολους για τις αποψεις σας! (Τις κραταω γιατι οταν εχω χρημα θα παρω και αλλο ενα)!  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου