Προς το περιεχόμενο

!!..Drumming Vs Break Dancing..!!


drumxaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως θα γινει να εμφανιστω και εγω στο επομενο project σου ?  ;D Απλως π.χ. να καθομαι στο παγκακι πισω ρε αδερφε.....  :D :D.

 

Χωρις πλακα το βιντεο ειναι πολυ ωραιο και σαν ιδεα αλλα και σαν υλοποιηση...

Δεν με χαλασε ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα αλλα καποια τοπία της παλια Πατρας πιστευω θα ηταν πιο....του γουστου μου.just saying  ;)

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Χαρη τον ξερω προσωπικα ..μιλαμε για ταλαντουχο ντραμερ με σωστες position στα χερια και ατο καθισμα στα τυμπανα,εφευρετικο και γενικα ειναι ''διαολακος' ;) σε τετοιου ειδους παραγωγες ...(εχει και το προσον να σε ''ψηνει'' )οποτε παντα θα εχει διπλα του τους καταλληλους ανθρωπους για να κανει τις συνεργασιες του.Το συγκεκριμενο βιντεο μου αρεσε (οπως και ολα τα προηγουμενα ) ειναι κατι πρωτοτυπο (για την Ελλαδα τουλαχιστον ) .Μπραβο παιδια -ο brake dancer σκιζει - παντα τετοια .!! :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχηγος Χαρη ! και εσυ και το αλλο παλικαρι

πολυ ωραιο και εμπνευσμενο βιντεο με μηνυματα

και οπως παντα super παιξιμο

 

θα τα πουμε συντομα κ απο κοντα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλοί, μάγκες...

Ωραίο βίντεο αλλά θα προτιμούσα κάτι πιο funk σε μουσική...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά ευχαριστώ ρε σεις που αφιερώσατε λίγο χρόνο για να το δείτε και να σχολιάσετε.Το εκτιμώ πάρα πολύ!!! Περικλή πάντα με τη καλή κουβέντα ρε φίλε,να σαι καλά ρε συ για όλη την υποστήριξη όλο αυτό το διάστημα!!! Χάμπη κανόνισε να τα πούμε αδερφέ!!! Να είστε όλοι καλά και πάλι και Groovαριστοί!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου