Προς το περιεχόμενο

low budget cymbal set.. Στα 300-350 eurw...


Alexei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει καμμιά καλή πρόταση??? hi-hat, ride, crash... Για μουσική rock... Δεν με νοιάζει τι μάρκες θα είναι απλά θέλω αξιόλογο για τα λεφτά τους ήχο... Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

http://www.bosphoruscymbals.com/

 

στείλε τους email, ΤΟΝΙΣΕ ότι είσαι από Ελλάδα και ζήτα τιμές για ότι θα σου αρέσει στο site!

 

Θα πάθεις πλάκα! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

flea πως θα τα παραλαβω?? θα μου τα στειλουν?? εξοδα??

 

Στέλνουν κανονικά..

 

Εγώ πήγα στη Πόλη και τα πήρα από το εργοστάσιο τους και γνώρισα πραγματικά τι σημαίνει φιλοξενία!

 

Ο φίλος μου όμως (που είχαμε πάει μαζί) μένει τώρα Ολλανδία και πρόσφατα πήρε κάτι πιατίνα από εκεί και του τα στείλανε από το εργοστάσιο(Καλά εργοστάσιο τρόπος του λέγειν, το σπίτι μου ποιο μεγάλο είναι :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ειναι τα bosphorus αλλα θελουν ψαξιμο πχ πηγαινε ακουσε τα καπου (εχει φερει ο διαμαντοπουλος αρκετα) και κοιτα ποια γουσταρεις και μετα ελα σε επαφη με το εργοστασιο κτλ...τωρα τα sabian b8,xs20 κτλ δεν στα προτεινω...ειναι πολυ καλα πιατα για μελετη αλλα οχι τοσο για live παιξιμο κ studio...εχουν πολυ ουδετερο ηχο...εγω θα σου λεγα να κοιταξεις σε meinl τπτ απο τη σειρα classic πολυ καλα πιατα...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η καινουρια σειρα της paiste η alpha ειναι παρα πολυ καλη αλλα δεν νομιζω να σου φτανουν 350 ευρω...με 400-450 κατι γινεται...

I am Calm like a bomb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου