Προς το περιεχόμενο

Βοήθεια για επιλογή ενισχυτή!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γενικά δεν είναι πολύ ωραίο να σχολιάζουμε πόσο πουλάει ο καθένας, εξάλλου ελεύθερη αγορά έχουμε ;)

Τον πωλητή δεν τον ξέρω αλλά αν θες ντε και καλά μια γνώμη, η δική μου συμφωνεί με αυτά που έγραψε ο φίλτατος degdekis κάπου πιο πίσω στο θέμα σου. Ε, διάβασέ τα ντε...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν λεω για -50% αλλα πιστευω -30% ειναι μια λογικη διαφορα απο την αρχικη αν ειναι αριστη η κατασταση του! Αν εχει και εγγυηση και καινουριες λαμπες δεν με συμφερει (αφου θα πληρωσω μετα και για λαμπες); Εννοειτε οτι ο καθενας ειναι ελευθερος να πουλαει οσο θελει αλλα και εμεις να πουμε τη γνωμη μας!  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δεν λέμε να τον σκοτώσει για ένα κομμάτι ψωμί ο άνθρωπος, χα, χα, προς θεού!

Απλά εμένα μου φαίνεται ότι κατεβαίνει κι άλλο η τιμή αλλά ΟΚ, ας μη το κάνουμε νια-νια, αν το βλέπεις εσύ όπως το περιέγραψες στο προηγούμενο post σου, fair enough! ;)

 

Αν ο ενισχυτής έχει καλύτερες λυχνίες από τις stock τότε γνώμη μου είναι αυτά τα 50+ που σκοπεύεις να δώσεις να τα διαθέσεις καλύτερα (ή να το σκεφτείς τέλος πάντων) για καλύτερο speaker, με αυτό το ποσό βρίσκεις μεταχειρισμένο V30. Το stock ηχείο του δε λέει τίποτα και τον αδικεί, οπότε θεωρώ την αλλαγή καλή επένδυση.

 

Άκουσέ τον πάντως αν είναι εφικτό γιατί όλα είναι θέμα γούστου, μπορεί εμείς να λέμε τα καλύτερα και σε εσένα να μην κάνει κλικ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα εχεις κανενα προβλημα με τα καθαρα εκτος και αν η κιθαρα σου εχει πολυ hot humbuckers

 

Ναι εγώ κυρίως παίζω με gibson les paul οπότε μου αρπάζουν ευκολα αυτοι οι ενισχυτες. Το παλικάρι δεν θα έχει πρόβλημα.

Παρτον με κλειστά τα μάτια...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα πηγα να ακουσω τον vht! Σαν ενισχυτης αρκετα καλος μου ακουστηκε αλλα τον συγκεκριμενο δεν τον πηρα γιατι συντονιζε αρκετα! Λαμπες δεν ηταν γιατι βαλαμε αλλες επι τοπου! Διορθωνεται το ξερω αλλα δεν θα μπω σε τετοιες διαδικασιες για να γλιτωσω 50€!Αν τον βρω παντως θα τον χτυπησω!  Οποτε παλι στο ψαξιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου