Προς το περιεχόμενο

Joe pass-Django cover


gathulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Τι κάνεις ρε παικταρά;! :o Πάρα πολύ ωραία εκτέλεση,δηλώνω εντυπωσιασμένος.Το μόνο πράγμα που θα ήθελα να ακούσω/δω διαφορετικά είναι το δεξί σου χέρι πιο χαλαρό.Ενώ το έχεις μου ακούστηκες σφιγμένος.Αλλά αυτό ίσως και να μου φαίνεται εμένα!Συγχαρητήρια! :)

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω φιλε.ναι το χερι εχει προβλημα,εχουν κοπει όλοι οι τενοντες απο παλιοτερο ατυχημα κ ειναι ακαμπτο σαν τη μπουφλα του Οβελιξ αλλα δεν παραπονιεμαι....εδω ο django επαιζε με 2 δαχτυλα ποιος ειμαι εγω να γκρινιαξω? ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ωωω χίλια συγγνώμη δεν είχα ιδέα!Τότε διπλά συγχαρητήρια.Μετά γκρινιάζουμε κι εμείς οι κουλοί! ;D

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ όμορφο. :)

 

 

 

*Note to self: Να μη ξεχάσω να βάλω τα κλάματα όταν γυρίσω σπίτι*

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ όλους για τα καλά σας λογια :)

 

Γενικά πάντως κοιτώντας αυτο το κομμάτι εντυπωσιάστηκα με την ευθυτητα του Joe Pass,δηλαδή με το ποσο παιζει καθαρά τα ακκόρντα,ουτε αντικαταστασεις ουτε γενικα πολλα κολπάκια,απλα καθαρό παίξιμο,άψογα 2-5-1.θα τον συνιστούσα οπωσδήποτε σε καποιον που θα ήθελε να μπει σε αυτον τον τύπο παιξιματος ανεπιφύλακτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου