Προς το περιεχόμενο

Joe pass-Django cover


gathulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Joe Pass είναι απίστευτος. Επιπλέον απο τα video-μαθήματα του φαίνεται πόσο ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ άνθρωπος ήταν.

 

Ναι ρε γαμώτο.αν κ γενικά πιστεύω οτι όταν καποιος είναι σε τόσο υψηλό επίπεδο στον τομέα του....ε δεν μπορει....σίγουρα θα ναι φοβερός τύπος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε άκουσα και πιο παλιό ποστ σου όπως και αυτό ,πέρα απο το παίξιμο θα σχολιάσω κάτι αλλό.

Δεν μου αρεσει ο τρόπος παρουσίασης .Ακούω στο βάθος ένα backing track που δεν καταλαβαίνω καθόλου τις αλαγές ,μόνο καποια τζιγκ τζαγκ(σορύ δεν μπορώ να το θέσω αλλιώς)και ακούω μια κιθάρα.Το παίξιμο μπορεί να είναι καλό που όντως είναι(και μπορεί να είναι και ο λόγος που το ανεβάζεις έτσι)αλλά γενικά το ηχητικό αποτέλεσμα είναι μέτριο.Ειλικρινά δεν ξέρω το ξαναλέω τι σε ενδιαφέρει να σου πούμε απλά έμενα αυτό μου περιορίζει την ηχητική πληρότητα η απόλαυση που θα έιχα να άκουγα το κομμάτι σωστά δοσμένο ηχητικά.Αυτά πάντα με καλή διάθεση και καλοπροαίρετα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χεχεχε δεν είναι backing track ειναι το κομματι κανονικά.ο εξοπλισμός φυσάει,κάμερα Nikkon 55 ευρώ.δεν το χω πολύ με την τεχνολογια.πάντως το οτι δεν ξεχώρισες οτι παιζω μαζι

με τον Joe Pass μόνο σαν κοπλιμέντο θα το πάρω ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου