Προς το περιεχόμενο

Seymour Duncan Blackouts, EMG 81-85 ή κάτι άλλο?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους!!!

Σκεφτομαι να αγορασςω τους συγκεκριμενους μαγνητες(SEYMOUR DUNCAN BLACKOUTS) ή ενα σετακι 81-85 EMG!!

Τη γνωμη εχετε??τι προτεινετε καλυτερο??

ευχαριστω!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Συμφωνω με τον Passive.Aλλα αν βαλεις emg να μην προτιμησεις τον 85 γιατι δεν εχει καθαρα εγω θα σου ελεγα να βαλεις τον 60.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλεις EMG να ΒΑΛΕΙΣ τον 85 (είναι ο μόνος EMG που τα πάει καλά στα καθαρά) παντού  και στα 18V φυσικά.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να το παιξω εξυπνος, αλλα ο φιλος κωστας μαλαμπαμ , ουτε ειπε οτι θα παιξει καθαρα, ουτε ειπε τι ηχο θελει να βγαλει.Πως προτεινουμε λοιπον? ;)

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ζητάει Active μαγνήτες ΜΟΝΟ τι να θέλει να παίξει ? ? ?  Funk ή τη Macarena ? ? ? ?

 

 

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ζητάει Active μαγνήτες ΜΟΝΟ τι να θέλει να παίξει ? ? ?  Funk ή τη Macarena ? ? ? ?

 

 

 

Ε με το ιδιο σκεπτικο, τα καθαρα που κολανε? ;D

 

Απο εκει και περα οι Duncan με τους EMG ειναι σαν η μερα με τη νυχτα. Πολυ γκαζι, ναι, αλλα  διαφορετικη τονικοτητα

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες....

Με ενδιαφέρει πολύ διότι Active Duncan δεν έχω δουλέψει ΠΟΤΕ (passive τους έχω δουλέψει όλους - είναι οι αγαπημένοι μου).

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να το παιξω εξυπνος, αλλα ο φιλος κωστας μαλαμπαμ , ουτε ειπε οτι θα παιξει καθαρα, ουτε ειπε τι ηχο θελει να βγαλει.Πως προτεινουμε λοιπον? ;)

Θελω πολυ Gain στον ηχο μου. τωρα εχω invader seymour duncan σε 2 διαφορετικες κιθαρες αλλα δεν μαρεσει πολυ το αποτελεσμα και σκεφτηκα να βαλω κατι σε blackouts ή emg...

Για αυτο ζητησα και τη βοηθεια σας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου