Προς το περιεχόμενο

Fender Pawn Shop Special Ramparte Amp


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι τα pawn shop amps της fender ειναι limited production για ενα χρονο παραγωγης....αφου πουλανε αβερτα...

 

εγω περυσι πηρα και τον greta και τον excelsior special edition....και οι 2 καταπληκτικοι...ο greta πολυ ωραιος τσιτωμενος για root blues με το μικρο μεγαφωνακι του εδινε μια χροια σαν απο mississipi μερια και ο excelsior ειναι για μενα αν οχι ο καλυτερος (σε λογικες εντασεις παντα) απ τους καλυτερους fender που εχω δοκιμασει...το 15αρι κανει απιστευτη δουλεια...τωρα για τον ramparte θα δειξει αλλα αυτο το limited production με αγχωνει...εχω ξεφυγει πια και απ το gas και τα πουλησα ολα και εμεινα με εναν ενισχυτη και 2 κιθαρες και ειμαι κουλ....σε αναγκαζουν να τρεχεις να βρεις φραγκα...η τωρα η ποτε του χρονου δεν θα υπαρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Καλή χρονιά! Έβγαλαν κι άλλον pawn shop ενισχυτή

http://www.fender.com/en-GR/series/pawn-shop-special/vaporizer-surf-green-120v/

Ωραίος φαίνεται-ακούγεται, βάλανε tone και reverb. Tιμή στα αμερικάνικα site 400$, καλή για αυτά που δίνει νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα βιντεο τους δεν παιζονται...ο ενισχυτης ειναι πανεμορφος...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δύο εταιρίες πλέον δεν κάνουν διαφήμιση, αλλά σινεμά.

Η Fender και η Louis Vuitton.

Τα κανάλια τους είναι απόλαυση.

Και να πεις ότι χρειαζόταν και τέτοια διαφήμιση…..μπράβο τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που μου τη βιδωνει με την pawn shop σειρα ειναι οτι σε βαζει σε τρυπακι να τρεξεις να το παρεις να βρεις γκαφρα και για τους 2 ενισχυτες οσο πιο γρηγορα γινεται πριν εξαντληθουν γιατι η παραγωγη τους ειναι μονο για εναν χρονο...ελεος!!!ουτε καν να το σκεφτεις δεν προλαβαινεις,μεσα σε ενα 6μηνο εχουν τελειωσει...και απορω γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα εσκιζαν σε πωλησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου