Προς το περιεχόμενο

MY LIFE - GUITAR VERSION by IOANNIDIS ANDREAS


operator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου νομιζω οτι θα πρεπει να αναθεωρησεις λιγο τα θεμματα που θες να αναφερεις στα βιντεο σου....

Ποια ειναι η piano version δλδ που θελουμε να δουμε και την guitar version ? Στο καναλι σου δεν υπαρχει....

Επισης το βιντεο σου ηταν κακιστο.Οταν βλεπω ενα βιντεο θελω να βλεπω κινηση και με το εφφε που εχεις διαλεξει δεν εβλεπα ΤΙΠΟΤΑ...με αποτελεσμα οσο ακουγα το τι "ελεγες" να σερφαρω σε αλλες σελιδες μεχρι να τελειωσει,μετα το ξαναγυρισα πισω και εκπληκτος ειδα οτι δεν εχω χασει τιποτα....

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου νομιζω οτι θα πρεπει να αναθεωρησεις λιγο τα θεμματα που θες να αναφερεις στα βιντεο σου....

Ποια ειναι η piano version δλδ που θελουμε να δουμε και την guitar version ? Στο καναλι σου δεν υπαρχει....

Επισης το βιντεο σου ηταν κακιστο.Οταν βλεπω ενα βιντεο θελω να βλεπω κινηση και με το εφφε που εχεις διαλεξει δεν εβλεπα ΤΙΠΟΤΑ...με αποτελεσμα οσο ακουγα το τι "ελεγες" να σερφαρω σε αλλες σελιδες μεχρι να τελειωσει,μετα το ξαναγυρισα πισω και εκπληκτος ειδα οτι δεν εχω χασει τιποτα....

φιλε μου messalion αμα ειδεσ το καναλι μου στη περιγραφη στο συγκεκριμενο κομματι

αναφερω το συνδεσμο απο την piano version,τέλος πάντων...

Το οπτικο μεροσ δεν με ενδιαφερει,το ακουστικο μεροσ ηταν η ουσια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου messalion αμα ειδεσ το καναλι μου στη περιγραφη στο συγκεκριμενο κομματι

αναφερω το συνδεσμο απο την piano version,τέλος πάντων...

Το οπτικο μεροσ δεν με ενδιαφερει,το ακουστικο μεροσ ηταν η ουσια....

Αν σε ενδιαφερει το ακουστικο μερος τοτε ανεβασε το στο soundcloud ή σε καποιο παρομοιο site και οχι στο youtube....Στο youtube και συμπιεση στον ηχο θα εχεις και πολλα αλλα που δεν ειναι της παρουσης.....Η εγνοια σου ομως να παρεις views και κανα φραγκο απο το youtube σαν partner που εισαι σε εκανε να το ποσταρεις και εδω χωρις ΚΑΝ ενα σχολιο για το τι και πως ειναι αυτο που βλεπουμε (γιατι ειναι βιντεο).Εμενα ομως σαν τηλεθεατη (εφοσον ποσταρεις βιντεο) με ενδιαφερει ΝΑ ΔΩ και οχι να "μαντεψω" οτι εσυ ηθελες να ριξεις το "βαρος" του βιντεο στον ηχο.....

 

 

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενδιαφερει το ακουστικο μερος τοτε ανεβασε το στο soundcloud ή σε καποιο παρομοιο site και οχι στο youtube....Στο youtube και συμπιεση στον ηχο θα εχεις και πολλα αλλα που δεν ειναι της παρουσης.....Η εγνοια σου ομως να παρεις views και κανα φραγκο απο το youtube σαν partner που εισαι σε εκανε να το ποσταρεις και εδω χωρις ΚΑΝ ενα σχολιο για το τι και πως ειναι αυτο που βλεπουμε (γιατι ειναι βιντεο).Εμενα ομως σαν τηλεθεατη (εφοσον ποσταρεις βιντεο) με ενδιαφερει ΝΑ ΔΩ και οχι να "μαντεψω" οτι εσυ ηθελες να ριξεις το "βαρος" του βιντεο στον ηχο.....

 

 

Kοιτα τισ δικεσου εγνοιες και ασε τισ δικεσ μου...

Δεν σου ζητησα τεχνικη βοηθεια,δοξα το θεο τα καταφερνω και μονοσ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου ζητησα τεχνικη βοηθεια,δοξα το θεο τα καταφερνω και μονοσ...

Ειχα 2 τροπους στο μυαλο μου για το πως θα σου απαντουσα και πιστεψε με παρακατω γραφω αυτον που ειναι πιο ευγενικος.......

 

Δεν σου εδωσα καμια τεχνικη βοηθεια αλλα αν καποιος στο μελλον στην προσφερει καλο θα ειναι οχι απλως να την παρεις αλλα να την αρπαξεις απο τα μαλλια....

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου εδωσα καμια τεχνικη βοηθεια αλλα αν καποιος στο μελλον στην προσφερει καλο θα ειναι οχι απλως να την παρεις αλλα να την αρπαξεις απο τα μαλλια....

 

παραδείγματος χάριν:

 

Η λέξη "named" προφέρεται "νέιμντ" και όχι "νέιμεντ"

 

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εσύ μάλλον ειρωνεύεσαι:

 

Η διόρθωση ενός κραυγαλέου λάθους προφοράς δεν συνιστά "τεχνική βοήθεια" αλλά βοήθεια στην παρουσίαση, αφού ο ΟΡ θέλει να φτιάχνει βίντεο στην αγγλική γλώσσα και πιθανότατα δε θέλει οι θεατές να γελούν με τα αγγλικά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου εδωσα καμια τεχνικη βοηθεια αλλα αν καποιος στο μελλον στην προσφερει καλο θα ειναι οχι απλως να την παρεις αλλα να την αρπαξεις απο τα μαλλια....

 

Συμφωνω!!!

 

Επισης το βιντεο σου ηταν κακιστο.Οταν βλεπω ενα βιντεο θελω να βλεπω κινηση και με το εφφε που εχεις διαλεξει δεν εβλεπα ΤΙΠΟΤΑ...

 

Συμφωνω!!!

 

Αφου σου αρεσει φιλε μου αυτο που κανεις (στο youtube), να κοιτας να το βελτιωνεις! Εγω δεν εχω δει καμια βελτιωση απο το πρωτο σου βιντεακι! Οσο μου αρεσε το πρωτο σου, μου αρεσε και αυτο! Καλο θα ηταν να το οργανωνεις λιγο απο πριν (σαν σκηνοθεσια ενα πραγμα)! Καλο θα ηταν να μαθεις να ακους και τις αποψεις των αλλων οποιες και να ειναι αυτες (αφου τις ζητας κιολας!!!). Για καλο ειναι!!! Δεν θελει κανεις το κακο σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου