Προς το περιεχόμενο

Queensryche - The Lady Wore Black (solo cover)


Stavros_F

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι το είπα είναι από τα αγαπημένα μου group και ο DeGarmo λατρεία μου, οπότε είπα να δοκιμάσω ακόμα ένα σόλο από ένα κομμάτι από το πρώτο τους album/ep. Έχει πάλι τα λαθάκια του κτλ, backing track δεν βρήκα οπότε χρησιμοποίησα πάλι ένα κομμάτι από youtube. Επισημάνσεις, διορθώσεις κτλ παραπάνω από ευπρόσδεκτα!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η προσπάθειά σου Σταύρο!

 

Δυστυχώς τα ρυθμικά δεν ακούγονταν καθόλου και έχανε λίγο από αυτό η ηχογράφηση. Επίσης πολύ σφιγμένο και αγχωμένο σε έβλεπα. Χαλαρά και όλα βγαίνουν καλύτερα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή η προσπάθειά σου Σταύρο!

 

Δυστυχώς τα ρυθμικά δεν ακούγονταν καθόλου και έχανε λίγο από αυτό η ηχογράφηση. Επίσης πολύ σφιγμένο και αγχωμένο σε έβλεπα. Χαλαρά και όλα βγαίνουν καλύτερα. ;)

 

Βασικά αυτό είναι μία προσπάθεια. Ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο να το δεις και να γράψεις geodimitri! Είναι σφιγμένος, είναι κάτι που το νοιώθω και στο παίξιμό μου, αλλά και κάτι που δεν μπορώ να το αποφύγω. Το παλεύω όμως με ασκήσεις, μελέτη κτλ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το αποβάλλεις σιγά-σιγά μην ανησυχείς. Όσο πιο πολύ ανεβάζεις κλιπ και "εκτίθεσαι" σε κριτική τόσο πιο γρήγορα θα το αποβάλλεις και θα "λυθεί" το παίξιμό σου.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το αποβάλλεις σιγά-σιγά μην ανησυχείς. Όσο πιο πολύ ανεβάζεις κλιπ και "εκτίθεσαι" σε κριτική τόσο πιο γρήγορα θα το αποβάλλεις και θα "λυθεί" το παίξιμό σου.  ;)

 

Καλά σίγουρα, για αυτό το έκανα άλλωστε! Thanks και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου