Προς το περιεχόμενο

The Loner - A tribute to Gary Moore by Chris Pallas


SlayermanGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους τους συνφορουμίτες,

 

Σας παραθέτω ένα take του αγαπημένου "The Loner" του αξέχαστου Gary Moore, ελπίζω να σας αρέσει! Οποιεσδήποτε παρατηρήσεις ή σχόλια (κατά προτίμηση εποικοδομητικά  :P ) είναι κάτι παραπάνω απο ευπρόσδεκτα και θεμιτά.  :)

 

 

(υ.γ. έπρεπε να το κάνω upload στο noiz για να το ποστάρω?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Δηλώνω εντυπωσιασμένος γιατί είναι ένα πολύ δύσκολο κομμάτι,θέλει feel,@@ και μελέτη!Τα πήγες περίφημα,τα λάθη είναι ελάχιστα και περνούν απαραίτητα μπροστά στη συνολική δουλειά!

 

Έχω ακούσει πολλές διασκευές αυτού του αριστουργήματος και μόνο μια μου άρεσε περισσότερο,αυτή τη John Norum! ;D ;D

 

Συγχαρητήρια!

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο.

Eίναι καλοπαιγμένο και δείχνει ότι έχεις πολύ ωραίο touch επάνω στην κιθάρα καθώς και πολύ καλή σχέση με τον χρόνο.  ;) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποοολυ ωραιος !! Ο ηχος σου φερνει αμεσως στο μυαλο τον μακαριτη !! πολυ ωραια εκτελεσμενο.  Αν μου το εβαζες χαλαρα σε μπαρακι ανετα το μπερδευα με το οριτζιναλ...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σας να το ακούσετε και για να γράψετε τα (ομολογουμένως κολακευτικά) σχόλιά σας... Το εκτιμώ βαθύτατα!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εσπασες φιλτατε,ειναι εξαιρετο!

+1

Οριστε, για να μαλωνω σε διπλανο ποστ εχασα την κομματαρα αυτη. :P Αν και "εφαγες" την πανεμορφη εισαγωγη συγχωρεισαι γιατι εισαι ωραιος. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου