Προς το περιεχόμενο

Iron Maiden - Wickerman cover


aris 17561

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα πρώτα 15 χρ είναι δύσκολα(στα solo)..

Είσαι η φαντασίωση του κάθε lead guitarist εδώ μέσα...

Συνέχισε να χαρίζεις γέλ... εεε βίντεος στο noiz.gr  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πρώτα 15 χρ είναι δύσκολα(στα solo)..

Είσαι η φαντασίωση του κάθε lead guitarist εδώ μέσα...

Συνέχισε να χαρίζεις γέλ... εεε βίντεος στο noiz.gr  ;D

 

Καλα με εσένα τα έχουμε πει ΚΑΤ ιδιαν ... Δεν πειράζει μικρός ο κόσμος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πεταξες την παπαρα σου... Κατσε σκεψου τι εγραψες καποια στιγμη... Δηλαδη κανε μονο σου μια αυτοκριτικη ...

Για πλακα το ειπα βρε μαλακα,λες να μην το ξερω οτι εχεις θεμα με τον συγχρονισμο ? Γι'αυτο το εγραψα.....Αλλα οοοοοοχι αμεσως να με παρεις με το σκατοφτιαρο.....Εχε χαρη που φτιαχνεις ωραιο ελληνικο αλλιως θα σε εβαζα στην θεση σου σαν τον αλλον εχτες  ;) :D :D

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πλακα το ειπα βρε μαλακα,λες να μην το ξερω οτι εχεις θεμα με τον συγχρονισμο ? Γι'αυτο το εγραψα.....Αλλα οοοοοοχι αμεσως να με παρεις με το σκατοφτιαρο.....Εχε χαρη που φτιαχνεις ωραιο ελληνικο αλλιως θα σε εβαζα στην θεση σου σαν τον αλλον εχτες  ;) :D :D

 

 

Χα χα χα το ζητάγε ο οργανισμός μου το βρισίδι ... Εσυ το ξέρεις ... Μην τους βάζεις ιδέες ... Δεν εχουν πιει ´´ολοι ελληνικό απο εμένα για να ξερουν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά όλοι γνωρίζεστε???Μόνο εγώ είμαι άγνωστος super star

Τζάμπα χώθηκα να ηρεμήσω τα πνεύματα .... :-[ Νόμιζα ότι θα ρίχνατε ξυλιές ο ένας στον άλλο...  :o :o

Ξαν'αποχωρώ από το νόιζ!!!!!  :-* :-* :-*

 

Τα λέμε το 2015

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, το μούσι μια χαρά. Ελπίζω να έχεις ηλεκτρική ξυριστική μηχανή γιατί αλλιώς δουλειά δεν γίνεται. Προτείνω Philips, αντέχουν και έχουν πολύ καλό low end  :P

 

off topic τώρα

Ο ήχος στο βιντεάκι ωραίος, η μίξη ήθελε λίγη δουλειά ακόμη αλλά σιγά τώρα, δεν βγάζεις και δίσκο. Στο σόλο θέλεις κι άλλη εξάσκηση μέχρι να σου βγαίνει από μόνο του.

Που το θυμήθηκες αυτό το τραγούδι ρε αρχαιολόγε;  ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά όλοι γνωρίζεστε???Μόνο εγώ είμαι άγνωστος super star

Τζάμπα χώθηκα να ηρεμήσω τα πνεύματα .... :-[ Νόμιζα ότι θα ρίχνατε ξυλιές ο ένας στον άλλο...  :o :o

Ξαν'αποχωρώ από το νόιζ!!!!!  :-* :-* :-*

 

Τα λέμε το 2015

 

 

 

Εμ πως να το κάνουμε . Εδώ μιλαμε οι τετραστεροι ... Τι να κανείς κι εσυ που εισαι ενα ποτάπος musician  ;D

 

 

Λοιπόν, το μούσι μια χαρά. Ελπίζω να έχεις ηλεκτρική ξυριστική μηχανή γιατί αλλιώς δουλειά δεν γίνεται. Προτείνω Philips, αντέχουν και έχουν πολύ καλό low end  :P

 

off topic τώρα

Ο ήχος στο βιντεάκι ωραίος, η μίξη ήθελε λίγη δουλειά ακόμη αλλά σιγά τώρα, δεν βγάζεις και δίσκο. Στο σόλο θέλεις κι άλλη εξάσκηση μέχρι να σου βγαίνει από μόνο του.

Που το θυμήθηκες αυτό το τραγούδι ρε αρχαιολόγε;  ;D

 

Χα χα το έχω φτιάξει το κομμάτι εδώ και πολυ καιρο απλα δεν το είχα ανεβάσει . Το κρατούσα για να βαλω φωνη και μα το ανέβασω ολοκληρωμένο αλλα στο τέλος βαρέθηκα και λέω , ας παει το παλιαμπελο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρη η προσπάθειά σου είναι πολύ καλή!

 

Ο ήχος εμένα μου άρεσε. Ίσως να ήθελε λίγο παραπάνω παίδεμα με το EQ αλλά κι έτσι μια χαρά είναι.

 

Επίσης το ρυθμικό σου παίξιμο μου αρέσει πάρα πολύ. Είναι πολύ σταθερό και βγάζει ωραίο ήχο στις μπουκωμένες.

 

Μερικά σημεία τώρα που εντόπισα.

 

1)Κάτι δεν ακούγεται καλά στο ρεφρέν. Σαν να παίζει κάτι λάθος το μπάσο σε κάποια σημεία.

 

2)Επίσης τα σόλο ήθελαν λίγη δουλίτσα ακόμη για να βγουν πιο "άνετα".

 

3)Στις διφωνίες στο τέλος η μία φωνή (η πολύ χαμηλή) δεν ταιριάζει με τις υπόλοιπες.

 

Μπράβο για την προσπάθειά σου!!!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου