Προς το περιεχόμενο

presonus products


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.presonus.com/firepod.html

 

γνωριζει καποιος κατι για αυτην την εταιρεια και τα προιοντα της ?

προκειται για παλια ή για νεα εταιρεια στο χωρο του recording ?

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σοβαρότατη εταιρία με μεγάλη γκάμα προϊόντων κυρίως για Home / Project studios με απαιτήσεις στον ήχο.

Σχετικά με τη προενίσχυση θα συμφωνήσω με τον Feather , ότι ένας RNP θα ήταν προτιμότερος αλλά δυστυχώς δεν εισάγονται στην Ελλάδα. Αντίθετα η Presonus εισάγεται με όλα τα πιθανά υπέρ όσον αφορά την εγγύηση και το service ή τα κατά όσον αφορά τη τιμή. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδια ευχαριστω , feather πολυ κατατοπιστικος

ετσι μπραβο να αυξανεται η ποικιλια επιλογων αγορας

γιατι εχω την εντυπωση οτι στην ελληνικη αγορα

μονοπωλουν το ενδιαφερον καποιες εταιρειες και

καποια προιοντα , εκτος πια αν εχουμε να κανουμε με

κοπλα και τρυκ marketing , και η διαφημιση και η στρατηγικη

προωθησης κατευθυνεται απο καποιους με τετοιο τροπο

ωστε να θαβονται καινουρια ανταγωνιστικα προιοντα .

dither special thanks , you know about what .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

ναι ο Νάκας είναι, αλλά πήγαινε να ζητήσεις ένα προϊόν PRESONUS τώρα που έχουμε και Χριστούγεννα και είναι αυξημένη η ζήτηση και υποτίθετε ότι θα έχει, μάλον θα σου πει σε κανα μήνα και από τιμές πιο ψηλά από τον

θωμά, τώρα αν του πεις για τιμές του θωμά και αρχίσουν τα παζάρια και σου αρέσουν τα παζάρια (εμένα όχι) θα σου κατεβάσουν την τιμή σχεδόν σαν του θωμά(θα τους κάνεις και χίλιους τεμενάδες), αλλά θα περιμένεις κανα μήνα, εγώ σε μια πρόσφατη αγορά μου προτίμησα του θωμά και είχα την καλύτερη εξυπηρέτηση και παραλαβή στο σπίτι μου. :wink:

*όσο παίζουν με το παζάρι οι πωλητές, ενώ μπορούν να πουλήσουν φτηνότερα σαν του θωμά (διαπιστωμένο) και παίζουν με την νοϊμοσυνη μας δεν τους αφήνω δραχμή! όταν μάθουν να σέβονται τον πελάτη και σταματήσουν να διαμορφώνουν τιμές εκεί που γουστάρουν, μπορεί και να ξανακερδίσουν τον κόσμο αλλά όχι εύκολα γιατί αυτό τον τρόπο τον έχουν χρόνια και σίγουρα θα περάσουν πολλά χρόνια για να ξανακερδίσουν, τόσους απογοητευμένους :cry: (θύματα)πελάτες, βάζω και τον ευατό μου μέσα.

:wink:

φιλικά

brain

 

*αυτός ήταν και ο λόγος που δεν ανάφερα την αντιπροσωπια και σε παρέπεμψα να το βρείς μόνος σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tυχαίνει και ενδιαφέρομαι κι εγώ για το προιόν αυτό της Presonus, το ΤUBEPre. BRAIN, σε παρακαλώ μου λες τι διαδιακασία ακολούθησες για την αγορά από το "Θωμά"; Εγώ τους έστειλα mail για παραλαβή μέσω ταχυδρομείου, νομίζω παρέχεται αυτή η δυνατότητα... Όποια βοήθεια πολύτιμη! :roll:

'est moi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα βάλεις στο search thoman θα βρείς τα πάντα , πάνω δεξιά στο νοιζ.

http://www.noiz.gr/modules.php?op=modload&name=Search&file=index

στείλε μήνυμα στον γιώργο αγγελόπουλο στού θωμά το μαγαζί και θα έχεις την καλύτερη εξυπηρέτηση, εγώ πλήρωσα στην τράπεζα με έμβασμα και την πρόσθετη επιβάρυνση μου την έκανε έκπτωση και με ups σπίτι μου χωρίς πρόσθετη επιβάρυνση. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου