Προς το περιεχόμενο

Service Πικάπ στη Θεσσαλονικη


bibero2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα!

 

Ξεθαψα στο σπιτι μου ενα πικαπ της SONY, μοντελο PS-LX56.

Εχω και καποια βινυλια δικα μου και των γονιων μου που καθονται και μου εχει

μπει η ιδεα να πειραματιστω με το sampling.

 

Το πικαπ το εβαλα σημερα στην πριζα απλα για να δω εαν λειτουργει.

Πατησα το power και εκανε 7-8 στροφες και σταματησε. (παραλληλα ακουγοντουσαν κατι ηχοι απο τα εξαρτηματα μεσα.) Το εκλεισα και το ξανανοιξα αλλα δεν πηρε παλι μπρος.

 

Μιας που ειμαι ασχετος απο πικαπ θελω να μου πειτε εαν υπαρχει καποιος που αναλαμβανει ελεγχο, επισκευη και αλλαγες σε οτι χρειαζεται για να ειναι λειτουργικο (ιμαντες, καλωδια, βελονα κλπ.)

Εαν γινεται να ειναι και φθηνα ακομη καλυτερα!

 

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα φίλε, για πικάπ στη θεσσαλονίκη θα πας στη στοά των ηλεκτρικών στην τσιμισκή, εκεί θα βρεις σίγουρα να στο φτιάξουνε. Πρόσφατα έφτιαξα ένα dual που είχα σε έναν παππού εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα φίλε, για πικάπ στη θεσσαλονίκη θα πας στη στοά των ηλεκτρικών στην τσιμισκή, εκεί θα βρεις σίγουρα να στο φτιάξουνε. Πρόσφατα έφτιαξα ένα dual που είχα σε έναν παππού εκεί.

 

Μασόνοι;;;;;;  :P :P ;D ;D ;D

 

on topic, τώρα: σε ποιο ύψος της Τσιμισκή βρίσκεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχχα δίκιο έχεις, απλά έχω ακούσει πολύ κόσμο να το λέει έτσι και όντως είναι μια στοά όλο μαγαζιά με ηλεκτρικά! Είναι εκεί που ήταν το μετρόπολις και έκλεισε, ακριβώς πίσω από τη στάση του αστικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου