Προς το περιεχόμενο

κονσόλα για πρόβες έως 300 €


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτα είναι...γράφεις πολυκάναλα και λάιβ στο σπίτι σου τις βάσεις και μετά ένα ένα όργανο...μπαίνει wishlist!

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγω την ειχα σε wish list (την 16καναλη) εδω και 2 χρονια! Τοτε ειχε ανακοινωσει η Behringer αυτη την κονσολα και για διαφορους λογους συνεχως καθυστερουσε την κυκλοφορια της, ωσπου τελικα την κυκλοφορησε το 2013 λιγο μετα το καλοκαιρι.

Και την τσιμπησα. 8)

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να σου πω ακομα. :P Εδω και 2 μηνες βρισκεται ακομα στο κουτι της. 8) Τα Waterfall-K Studios ειναι υπο διαλυση εδω και 4 μηνες και την αλλη βδομαδα αρχιζουν εργασιες για την επαναλειτουργια τους. Νομιζω οτι ερχεται μαζι με ενα ξεχωριστο προγραμμα ηχογραφησης (οχι το Cubase) αλλα δεν θυμαμαι ποιο. Αλλα τις Behringer κονσολες δεν τις φοβαμαι, εχω δουλεψει με αρκετες τα τελευταια χρονια και ηταν ολες αψογες. Αρχιζουν και "ξεφευγουν" λιγο οι κονσολες αυτης της εταιρειας, με specs και τιμες που σε αλλες εποχες δεν θα αγοραζες ουτε...μπρικι.

Μη ξεχνας οτι η Behringer εχει στην κατοχη της απο το 2009 και την εταιρεια Midas, οποτε καταλαβαινεις οτι ολη η τεχνογνωσια της Midas ειναι πλεον κτημα της Behringer. Και αυτο εχει αρχισει και φαινεται, δες τις UFX1204/UFX1604 που λεμε τωρα ή την ψηφιακη X32.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είμαι behringeras μέχρι το κόκκαλο!

μια χαρα πράγματα βγάζουν για studio

αντε να το επαναλειτουργησεις να τη μαθεις

να μας πεισ και εμας οταν με το καλο θα τη βαλουμε

πως δουλευει αμα κολλήσομ...

www.thedamnationproject.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω το MOXF6 την αλλη βδομαδα απο Thomann (εχει κολλησει το ατιμο στο Μιλανο απο χτες... :P) και μια τριπλη βαση Quiklok και μετα θα αρχισω να φτιαχνω το δωματιο. Βαριεμαι ολε αλλα πρεπει να γινει γιατι δεν παει αλλο πλεον. Παρε και μια φωτο παρακατω να δεις την κονσολα στο κουτι της το οποιο δεν εχω ανοιξει καν απο τοτε που την παρελαβα. ::) Διπλα "κοιμουνται" μαζι της τα Yamaha SY77, Waldorf Blofeld και Novation Ultranova. Περιμενω πως και πως να τα συνδεσω ξανα ολα και να παιξω. 8)

 

IMG_4757.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τη βλεπεις? Περιμενε λιγο να τη φορτωσει γιατι το site που την εχω ανεβασμενη ψιλοσερνεται τις 2 τελευταιες μερες.

 

Edit:

Αν ακομα δεν μπορεις να τη δεις ανοιξε την απο το attachment παρακατω.

UFX1604.thumb.png.76e338059d6a237a134b51fe2d4ede4f.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου