Προς το περιεχόμενο

Just The Thing


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξυπνησα με ποιοτικιστικη μεταμοντερνα εξερευνητικη διαθεση σημερα το πρωι,μαλλον με πειραξε το μισο κιλο προβολονε που εφαγα χθες βραδυ.... ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Άνετα εισαγωγή (πρώτο μέρος του soundtrack) του επόμενου Blade Runner 8)                                Υ.Γ. Σεμνά με το προβολόνε....βαράει... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ διαφορετικό ύφος από όσα έχω ακούσει μέχρι στιγμής. Ομολογώ πως εάν δεν άκουγα την κιθάρα με το τρέμολο δεν θα καταλάβαινα πως είναι δικό σου το κομμάτι.  :)

 

Είναι άρτιο εκτελεστικά αλλά το συγκεκριμένο στυλ δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα. Τα προηγούμενα μου άρεσαν περισσότερο.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως διαφορετικό και πιο ενδιαφέρον από τα προηγούμενα. Να τρως προβολόνε συχνότερα.

Πες μας όμως και ποια είναι η elenapetrova3 και πως μπορούμε να έρθουμε σε επικοινωνία μαζί της.

 

 

 

avatars-000063088077-znxyu4-t500x500.jpg.9f4fc3a96e3e881489dc32010ba0c3b7.jpg

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως διαφορετικό και πιο ενδιαφέρον από τα προηγούμενα. Να τρως προβολόνε συχνότερα.

Πες μας όμως και ποια είναι η elenapetrova3 και πως μπορούμε να έρθουμε σε επικοινωνία μαζί της.

 

 

 

 

 

Στην αρχή νόμισα πως έτρωγε προβατίνα ο τουρκαλβανός ;D ;D ;D και εντέλει μας προέκυψε κατάσκοπος της KGB  με ρωσίδες θαυμάστριες.

 

Επί του θέματος, ναι όντως έχεις ξεφύγει απ τη συνηθισμένη σου μανιέρα.

Είναι πασιφανές πως κατέχεις το σπορ της παραγωγής-η σύνθεση είναι θέμα γούστου- αλλά για το θεό είχε καταντήσει κουραστικό όλα να ακούγονται ίδια λες και βγήκαν από κινέζικη φάμπρικα  ;D

Ενδιαφέρον πάντως 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα που το ξανάκουσα μερικές φορές σερφάροντας, μου άρεσε περισσότερο.

 

Μου δημιούργησε ένα συναίσθημα άγχους σαν να με κυνηγάει κάποιος. Πιστεύω πως θα ήταν ταμάμ για μέρος κάποιου soundtrack ταινίας δράσης/μυστηρίου.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου