Προς το περιεχόμενο

ΤΕΙ τεχνολογίας ήχου στην Κεφαλλονιά


jill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Hi guys....μια ερώτηση θέλω να κάνω σχετικά με το τει τεχνολογίας ήχου στην Κεφαλλονιά....1.αυτό το τει είναι καλό...2.στο ΤΕΙ επιλέγεις αν θα ασχοληθείς με την κατασκευή μουσικών Οργάνων η με την ηχοληψία η Κάνουν όλοι τα ίδια μαθήματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες απο το site τους το κυκλο σπουδων. http://thmo.teiion.gr/el/

Απ'οτι βλεπω και τα δυο ειναι, παντως αν σε ενδιαφερει καλυτερα να επικοινωνησεις τηλεφωνικα με τη γραμματεια γιατι σχεδον σε ολα τα τει προς τα τελευταια εξαμηνα διαλεγεις τις ειδικοτητες (αναφερονται σαν μαθηματα ειδικοτητας). Παρ'ολαυτα το πτυχιο σου οταν τελειωσεις τη σχολη, θα  αναφερει ολο το τιτλο,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Επειδή θα με ενδιέφερε μετά να φύγω στο εξωτερικό μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να το κανω με το συγκεκριμένο τει....οποίος γνωρίζει κατι ακόμα ας πει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κατά απίστευτη σύμπτωση, ένας γνωστός μου θα έκανε αξιολόγηση σε αυτό το τμήμα, αλλά τον πρόλαβε ο σεισμός και τελικά δεν έγινε η αξιολόγηση. Οι εντυπώσεις που είχε ήταν μάλλον μεικτές.

Αυτή η πρόταση είναι ψευδής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σου προτεινα αυτο αν εχεις την δυνατοτητα να πας σε αλλη πολη και αν σε ενδιαφερουν τα μαθηματα  http://avarts.ionio.gr/

 

Ενα Α απο ενα Τ εχει μεγαλη διαφορα οπως και να το κανουμε... ::)

My spirit sighs in peace - Opeth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου