Προς το περιεχόμενο

Μια PINECASTER με παρελθόν.


HellFire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω ότι αυτό το σώμα δεν θέλει γυαλάδα, κάτι πιο ματ θα ήταν καλύτερο αισθητικά.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 190
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μπράβο Νίκο πολύ ωραία  :D

 

Νομίζω ότι αυτό το σώμα δεν θέλει γυαλάδα, κάτι πιο ματ θα ήταν καλύτερο αισθητικά.

 

Την ίδια σκέψη μου βάζει και μένα,μου αρέσει και με γυαλάδα και χωρίς

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι αυτό το σώμα δεν θέλει γυαλάδα, κάτι πιο ματ θα ήταν καλύτερο αισθητικά.

E, ναι βρε συ, ντροπή.

Έχεις δει ποτέ παρκέ σε στάβλο;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού λέει θα την κάνει ρέλικ, περιμένετε λίγο βρε ανυπόμονα παιδιά.

Το σώμα το περιμένει η κατάψυξη μάλλον ή το καλοριφέρ - εξαρτάται από που θα αρχίσει.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατός!

 

Πώς βάφεις? Με πιστόλι ή έτοιμα σπρέυ>>??

 

Πέρασες και αλοιφές???

 

Έδειξε πολύ πάντως!!  Και πρέπει να ναι και πανάλαφρη! Το ζύγισες το σώμα? Πόσο ζυγίζει?

 

Ζηλεύω αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα ακόμα προέχουν άλλα πράματα...

 

Αργύρη ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, κανε υπομονή και θα ξανά έρθει η ώρα να ασχοληθείς με τις κιθαρόκατασκευές σου.

Με σπρέι έβαφα παλιά, το αποτέλεσμα καλό αλλά ζητάνε πολλά λεφτά για να βάλουν το νιτρο σε μπουκάλια σπρέι. Αν θυμάμαι καλα είχα πληρώσει 70ευρο την τελευταία φορά για τρία μπουκάλια, με δικό μου σπρέι.

Αλοιφη χρησιμοποίησα αυτήν στην φωτογραφία.

Και το  βαρος είναι. ..

 

20140326_150920.jpg.67e719b1a307b76dd807c47874dc08a3.jpg

20140326_150848.jpg.ccca4fde91fb08f085650de781c42c32.jpg

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ για τις προτάσεις, στο σωμα θα γίνει light relic  και θα γίνει ματ σε συγκεκριμένα σημεία.  ;)

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε Νικ εχω κατι σπρέυ νιτρο και ειναι ρέλικ απο μόνα τους 8)

Τάφτιαξα  με υλικό που πήγα σε μαγαζί και ο διαλύτης ήταν ήδη στη φιάλη αλλά μάλλον  δεν έκανε για νίτρο γιατί τώρα ρίχνει μεν κανονικά αλλά το νίτρο σε κάποια σημεία ενώ στεγνώνει μένει κάπως γαλακτερο στο χρώμα ενώ αλλού γίνεται κανονικά διάφανο ;D ειναι ρέλικ απο μόνο του, το χρησιμοποιώ για κάποια templates για να μην ξεφτίζει το ξύλο και να κολάει καλύτερα η ταινία διπλής

 

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νάσο αν αφήνει άσπρα στίγματα σαν γαλάκτωμα τότε το σπρέυ έχει παγιδεψει μέσα υγρασία, που προφανώς πέρασε απο το κομπρεσέρ του καταστήματος που σου τα έβαλε σε σπρέι (Βουλαλάς ? εγώ να δεις ζημιά με βερνίκη  που έφαγα απο εκεί), ή το ξύλο σου ειναι νοτισμένο.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήνει ολόκληρη περιοχή σαν γαλάκτωμα και άλλού  ειναι ΟΚ μπορεί να ειναι και υγρασία στο βερνίκι δεν το έχω δει σε κιθάρα (ακόμα) εκτός αν γίνει experimental

 

Πάντως το νίτρο σε σπρέυ έχει πλάκα , καθαρές δουλειές  :D

 

Πέρασα και είδα και εκείνο τον ηλεκτρολόγο στα καράβια και του είπα για τον Χριστό με τις παντόφλες και γελάγαμε κανα δεκάλεπτο, φεύγοντας ήθελε να με φιλέψει καμμια NOS λαμπίτσα ;D

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου