Προς το περιεχόμενο

Μια PINECASTER με παρελθόν.


HellFire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 190
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ειδικα οταν βλεπει κανεις τετοιες ομορφιες.

Εξαιρετικο φαινεται το οργανο,μπραβο φιλτατε!

 

 

 

Thanks mate.

 

Κουκλάρα είναι. Μπράβο !

Λίγο "καραμέλωμα" όμως στο απρουλιάρικο το μπράτσο, δεν θα ταν πιο ωραίο;

 

Ευχαριστώ Κώστα.

Όπως προείπα  το μπράτσο δεν θα μείνει στο σώμα και το σώμα δεν θα μείνει στο μπρατσο, αν γινει τελικά κάτι τέτοιο θα επανέλθω δριμύτερος.

 

εξαιρετική κατασκευή!

 

Θα συμφωνήσω όμως με την κοινή γνώμη οτι το μανίκι θέλει λίγο tint, λίγη "αλητεία"...  8)

 

...για να μην πω πολλή   ;)

 

Πιστεύω θα χωρούσε και κανα κομμάτι ταλαιπωρημένη λαμαρίνα απο αντίστοιχο "μιλιτέρ" κουτί για και καλά pickguard.

 

να, κάτι σε τέτοιο στύλ ας πούμε:

 

images?q=tbn:ANd9GcTamakkFSsG0CzMaRbzmuNZvC5B7cv9PRImmTuBFxWMJe-MHVo3

 

Ευχαριστώ ΑΒ, θεώρησα οτι ενα pickguard θα φορτωνε πολυ την κατασκευή οπτικά και γι'αυτο αποφασισα να μην βάλω, αλλωστε το υλικο υπηρχε, ειναι αυτο που εχω σε φωτογραφια στην σελιδα 4.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολούθησα από τον αρχή το project και περίμενα να τελειώσει για να σχολιάσω.

Ρerfetto! Αν έπαιζα κιθάρα, θα στην είχα αγοράσει ήδη...

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολούθησα από τον αρχή το project και περίμενα να τελειώσει για να σχολιάσω.

Ρerfetto! Αν έπαιζα κιθάρα, θα στην είχα αγοράσει ήδη...

 

Ευχαριστώ και να πω οτι εκτιμώ πολύ το σχόλιο σου.

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτική! Μπράβο!

 

Intonation ρύθμισες?!  ;D

 

Ασ'την ως έχει, άντε κανένα διακριτικό pickguard ίσως, και λιώσ'τη στο παίξιμο να γίνει με φυσικό τρόπο όπως πρέπει, και το σώμα και ειδικά το μπράτσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταπληκτική! Μπράβο!

 

Intonation ρύθμισες?!  ;D

 

Ασ'την ως έχει, άντε κανένα διακριτικό pickguard ίσως, και λιώσ'τη στο παίξιμο να γίνει με φυσικό τρόπο όπως πρέπει, και το σώμα και ειδικά το μπράτσο.

 

Ευχαριστώ, το intonation εχει ρυθμιστεί και η κιθαρα παιζει άψογα, το σχέδιο κόπηκε απο αυθεντικό πατρόν της φεντερος, χαχα, αρα δεν υπήρχε περιθωριο λαθους. ;D

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν άψογο, το σχόλιο/αστειάκι πήγαινε γιατί στις φωτό τα saddles είναι όλα στην ίδια ευθεία.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν σίγουρος ότι θα ήταν άψογο, το σχόλιο/αστειάκι πήγαινε γιατί στις φωτό τα saddles είναι όλα στην ίδια ευθεία.  ;D

 

Εισαι γάτα, αυτο ελεγα χθες σε εναν φιλο οτι η κιθαρα στις πρώτες φωτογραφίες ηταν ακούρδιστη και χωρίς intonation απλα περασα τις χορδές  για να δεχτούν τα ξυλα την πρωτη τάση και οτι ακομα και τα ηλεκτρικά δεν ειχαν συνδεθεί απλα ηταν επάνω στο σωμα.  ;D

Μήπως εχω κοριό στο τηλέφωνο??? ;D

Rest in Peace, Rest in Polaris!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έχω να πω πως η κιθάρα είναι ξεχωριστή-φοβερή , έχει μια ιδιαίτερη ομορφιά και ιδιαίτερο χαρακτήρα .. γουστάρω πολύ αυτά τα κιθαρόνια!! έκανες φοβερή δουλειά φίλε μπράβο σου  !!!

όλα είναι σχετικά !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου