Προς το περιεχόμενο

Μεταφορά μανικιού απο Αμερική


guitarunner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σ'ολους..ζητώ τη βοήθειά σας-δεν μπορεί όλο και κάποιος θα γνωρίζει..ενας φίλος θα μεταβεί για 2 εβδομάδες στη ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ και ήθελα να μου φέρει ένα μανίκι(όχι απο πουλόβερ ;D )..ξέρετε πόσο περίπου θα κοστίσει η μεταφορά σε περίπτωση που δε χωρέσει στις αποσκευές του..επίσης ξέρετε αν θα χρειαστεί να περάσει τελωνείο..να σημειώσω πως το μανίκι είναι δικό του αγορασμένο προ 2ετίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται. Για αυτό ο φίλος λέει ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ που δε χωρέσει στις αποσκευές.

 

Ισως μπορεί να το πάρει σαν carry-on μουσικό όργανο; Δεν ξέρω σε πτήση από Αμερική τι γίνεται. Ας κάνει μια επικοινωνία με την αεροπορική να ρωτήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται. Για αυτό ο φίλος λέει ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ που δε χωρέσει στις αποσκευές.

 

...κι εγώ παρατήρησα πως δεν είναι τίποτε να φροντίσει ΝΑ ΕΧΕΙ τέτοιες αποσκευές, το μέγεθος του μανικιού είναι μικρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού έχει αναλάβει να φέρει το μανίκι, τα πράγματα δεν μπορεί να είναι τόσο δύσκολα όσο προσπαθείς να το παρουσιάσεις

 

επιτέλους, για ένα μανίκι πρόκειται, μην πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρουμε πώς έιναι τα πράγματα οπότε ας απαντήσουμε στο παιδί αυτό που ρώτησε. Δε μίλησα για δραματικές καταστάσεις, relax (you have already!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυρω στα 20 ευρω. για τελωνειο μη στεναχωριεσαι σου το στελνει σαν δωρο. ασε που ειναι μικρο δεμα και δεν ασχολουνται μ'αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου