Προς το περιεχόμενο

νεο μωρο mayones regius 7 gothic


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ελα ρε μαν τωρα καταλαβα ;D ;D ;D

Πιστεψε με δεν θα απογοητευτεις.

Ακουγεται πολυ καλο το project.Τι λαμπες εβαλες στον τελικο;

Στα high gain καναλια τι του ζητησες να σου φτιαξει;

Καλυτερα που το εκανες ετσι ξεχωριστα θα ειναι πιο ευελικτο.

Το κιθαρονι σπερνει.Δεν εχω παιξει με καλυτερο οργανο,απο ηχο και κατασκευη σκιζει.

Οταν βλεπεις την ταστιερα τρομαζεις λιγο αλλα στο παιξιμο ειναι πολυ ανετη.

Βιντεακι το ΣΚ..δεν εχω πολυ χρονο, στο "μερος" που εχω το gear μου πηγαινω μονο για προβες με την μπαντα.

Δυο high gain;;;και εσυ δικο μου εισαι :D :D

 

 

Ναι 2 hi gain και ένα καθαρό.

Το hi gain να έχει το στυλ του orange bi-metal preamp pedal που έχει φτιαξει, 80' πραγματα χαχα!

Όλα ξεχωριστά eq, presence, voicings κτλ... Και ενα maxon od808 για μεζε...χαχαχα

Για να δούμε...

Στο τελικό ζήτησα 6l6, το έκανα καθαρά για τα καθαρά, δεν ηθελα σφικτες λάμπες και ας χάσω λίγο από τα hi gain.

Φιλε Σωτήρη το πιστευω για το κιθαρονι, 7χορδη δεν έχω πιάσει ποτέ ούτε mayones, αλλά επειδή έχω κάνει like στο fb στη mayones κάθε λίγο και λιγακι βλέπω κάτι απίθανα όργανα και μου τρέχουν τα σάλια!!!! :D :D :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 2 hi gain και ένα καθαρό.

Το hi gain να έχει το στυλ του orange bi-metal preamp pedal που έχει φτιαξει, 80' πραγματα χαχα!

Όλα ξεχωριστά eq, presence, voicings κτλ... Και ενα maxon od808 για μεζε...χαχαχα

Για να δούμε...

Στο τελικό ζήτησα 6l6, το έκανα καθαρά για τα καθαρά, δεν ηθελα σφικτες λάμπες και ας χάσω λίγο από τα hi gain.

Φιλε Σωτήρη το πιστευω για το κιθαρονι, 7χορδη δεν έχω πιάσει ποτέ ούτε mayones, αλλά επειδή έχω κάνει like στο fb στη mayones κάθε λίγο και λιγακι βλέπω κάτι απίθανα όργανα και μου τρέχουν τα σάλια!!!! :D :D :D

 

 

Εννοείται οτι με το που θα παραλάβεις θα ανεβάσεις εκτενές review μαζί με clips...Μας μπριζώνετε γέρους ανθρώπους μεσημεριάτικο  :)

 

Soto, καλόπαικτο το εργαλείο σου και μεγειές. Top ποίοτητα κατασκευής και πολύ εντάξει τα άτομα στην Mayones  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται οτι με το που θα παραλάβεις θα ανεβάσεις εκτενές review μαζί με clips...Μας μπριζώνετε γέρους ανθρώπους μεσημεριάτικο  :)

 

 

Chris το έχω ήδη κανονισμενο το review μαζί με ένα φιλαράκι που έχει παραγγείλει και αυτος έναν τελικό στην ίδια παραγγελία με τη δικιά μου για ένα eleven preamp που έχει, οπότε θα γίνει λογικά αρχές του απρίλη! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Soto την βλέπω την δουλειά να ζητάς ποσοστά απ' τον Garland, το μισό noiz έχει παραγγείλει απ' αυτόν  ;D

Η κιθάρα φαίνεται super αλλά πολλά τα λεφτά ρε γαμώτο. Να την δείς όπως επιθυμείς ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι 2 hi gain και ένα καθαρό.

Το hi gain να έχει το στυλ του orange bi-metal preamp pedal που έχει φτιαξει, 80' πραγματα χαχα!

Όλα ξεχωριστά eq, presence, voicings κτλ... Και ενα maxon od808 για μεζε...χαχαχα

Για να δούμε...

Στο τελικό ζήτησα 6l6, το έκανα καθαρά για τα καθαρά, δεν ηθελα σφικτες λάμπες και ας χάσω λίγο από τα hi gain.

Φιλε Σωτήρη το πιστευω για το κιθαρονι, 7χορδη δεν έχω πιάσει ποτέ ούτε mayones, αλλά επειδή έχω κάνει like στο fb στη mayones κάθε λίγο και λιγακι βλέπω κάτι απίθανα όργανα και μου τρέχουν τα σάλια!!!! :D :D :D

 

Πολυ καλη επιλογη.

Εχω και εγω το maxon μεσα στο preamp και κανει τα high gain καναλια να τραγουδανε.

Αντε με το καλο,λογικα κανενα διμηνο..σωστα;;

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα... θελω να πιστευω οχι τοσο... δεν μου εχει δωσει χρονοδιαγραμμα, αλλα στο σαητ του λεει 3 με 4 βδομαδες, αν ισχυει αυτο τελη μαρτη λογικα...

θα δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται οτι με το που θα παραλάβεις θα ανεβάσεις εκτενές review μαζί με clips...Μας μπριζώνετε γέρους ανθρώπους μεσημεριάτικο  :)

 

Soto, καλόπαικτο το εργαλείο σου και μεγειές. Top ποίοτητα κατασκευής και πολύ εντάξει τα άτομα στην Mayones  ;)

Eυχαριστω να"σαι καλα.

Αυτα δεν εχουνε ηλικία και εγω εχω πατημενα αρκετα χρονια απο την ημερομηνια ληξης μου ;D ;D ;D ;D ;D

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου