Προς το περιεχόμενο

της ληθης το πηγαδι (πασχαλιδης-χαρουλης)


marios f

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ user2014: Άσχετα με το αν οι συγκεκριμένοι σου αρέσουν ή με το αν τους θεωρείς καλλιτέχνες, δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα το "απλά αναμενόμενο";

 

Εννοείς ότι είναι εύκολο να αποδοθεί καλά ένα τέτοιο κομμάτι γιατί δεν είναι και τίποτα σπουδαίο ή ότι η ερμηνεία του ΟΡ δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο;

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Ωραίος αν και δεν είναι του στυλ μου αυτή η μουσική.Μια μικρη παρατηρηση αν δεν κανω λαθος γραφεις τις ακουστικες με βυσμα.θα μου αρεσε να βγουν απο μικροφωνο να βγει αυτη η γλυκαδα και η ξυλιλα,γιατι με το βυσμα οσο ναναι ηλετροποιουντε και χανουν,Οχι οτι χανουν πολυ απλα ετσι για να λεμε.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ user2014: Άσχετα με το αν οι συγκεκριμένοι σου αρέσουν ή με το αν τους θεωρείς καλλιτέχνες, δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα το "απλά αναμενόμενο";

 

Εννοείς ότι είναι εύκολο να αποδοθεί καλά ένα τέτοιο κομμάτι γιατί δεν είναι και τίποτα σπουδαίο ή ότι η ερμηνεία του ΟΡ δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο;

Κανένα απολύτως θέμα δεν έχω με τον ΟΡ. Απλά η λιγδοταγαρίλα που βγάζει προς τα έξω κυρίως ο Πασχαλίδης και λιγότερο ο Χαρούλης, δεν επιτρέπουν στον  ΟΡ να ξεδιπλώσει όλο το ταλέντο του. Η ταπεινή μου άποψη, τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο. ::)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπλά η λιγδοταγαρίλα που βγάζει προς τα έξω κυρίως ο Πασχαλίδης και λιγότερο ο Χαρούλης

 

Χωρίς να είμαι φαν του ενός ή του άλλου (δεν έχει και καμία σημασία βέβαια) ο παραπάνω χαρακτηρισμός, in my book, είναι απαράδεκτος και φανερώνει εμπάθεια η οποία θα δικαιολογείτο μόνο αν σου είχαν κάνει κακό προσωπικά. Αυτά.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι φαν του ενός ή του άλλου (δεν έχει και καμία σημασία βέβαια) ο παραπάνω χαρακτηρισμός, in my book, είναι απαράδεκτος και φανερώνει εμπάθεια η οποία θα δικαιολογείτο μόνο αν σου είχαν κάνει κακό προσωπικά. Αυτά.

Δεν έχω κάποιο προσωπικό πρόβλημα με κανέναν από τους δύο. Απλά παθαίνω αλλεργία με τους κομματικοποιημένους "καλλιτέχνες ", που χρησιμοποιούν την πολιτική τους ιδεολογία και τα κομματικά τους κονέ ως όχημα για να γίνουν γνωστοί και "επιτυχημένοι", κλασικό παράδειγμα των οποίων είναι ο Πασχαλίδης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά το θέμα του θρεντ δεν είναι ούτε ο Πασχαλίδης ούτε οι κομματικοποιημένοι καλλιτέχνες. Ένα μέλος του φόρουμ ανέβασε ένα κομμάτι.

Αν θέλεις να μιλήσεις για τα "λιγδοταγάρια" και για το πόσο σε ενοχλούν, μπορείς να ανοίξεις άλλο θέμα.

 

Πάντως, απάντησες στην ερώτησή μου και ευχαριστώ.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά το θέμα του θρεντ δεν είναι ούτε ο Πασχαλίδης ούτε οι κομματικοποιημένοι καλλιτέχνες. Ένα μέλος του φόρουμ ανέβασε ένα κομμάτι.

Αν θέλεις να μιλήσεις για τα "λιγδοταγάρια" και για το πόσο σε ενοχλούν, μπορείς να ανοίξεις άλλο θέμα.

 

Πάντως, απάντησες στην ερώτησή μου και ευχαριστώ.

 

Σαφέστατα. Ούτε κι εγώ θέλω να ανοίξω οφφτοπικ σε ένα νήμα που δεν έχει σχέση με πολιτικά/κομματικά/καλλιτεχνικά κλπ. Απλά δικαιολόγησα τη γνώμη που έχω για το κομμάτι αυτό, επειδή ρωτήθηκα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου