Προς το περιεχόμενο

Σειρές που αξίζουν!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 104
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για όσους γουστάρουν 10 - 15 λεπτών χιούμορ για... ξεμπούκωμα, είναι δωρεάν και έχει ενδιαφέρον, δυστυχώς χωρίς υπότιτλους. Του Jerry Seinfeld.

:(

 

Να προσθέσω τα Black Books 

;D

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Banshee δεν έχει δει κανείς?

 

Διασκεδαστικό... (σεξ, ξύλο, κλπ...)  :P

Εύκολο (δυο σαιζόν so far απο 10 επισόδια)

Θα μπορούσαν να το τελειώσουν στην δεύτερη σαιζόν, αλλά κάτι μου λέει οτι δεν θα το κάνουν...

Άν το δείτε, μη ξεχάσετε να περιμένετε μέχρι το τέλος των τίτλων τέλους γιατί πάντα έχει και κάποιο μικρό κλιπάκι μετά...

 

Γενικώς δεν βλέπω σειρές γιατί βαριέμαι το τράαααααααααβηγμα των υποθέσεων για προφανείς λόγους (τη χαριστική βολή μου την έδωσε το Lost και έκτοτε ξενέρωσα).

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το Early Edition (τυχερή έκδοση νομίζω στα ελληνικά, με τον τυπά που έπαιρνε την εφημερίδα της επόμενης μέρας και προσπαθούσε να αποτρέψει καταστάσεις... ο Τσακ ο φίλος του  που παίζει στη πρώτη σεζόν ειναι όλα τα λεφτά  ;D ;D )

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Γενικώς δεν βλέπω σειρές γιατί βαριέμαι το τράαααααααααβηγμα των υποθέσεων για προφανείς λόγους (τη χαριστική βολή μου την έδωσε το Lost και έκτοτε ξενέρωσα).

 

Το φινάλε του Lost ήταν μεγάλο ξενέρωμα IMHO. Μου θύμισε το ξενέρωμα που είχα φάει στο φινάλε του Twin Peaks- το οποίο λάτρευα μέχρι να δω το τελευταίο επεισόδιο  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 σε True Blood, Dexter, Breaking Bad και Spartacus. Πολύ ωραίο (αν και αρκετά υπερτιμημένο) και το Game of Thrones.

 

Θα προσθέσω το προσωπικό αγαπημένο Supernatural! Κάτι πολύ παραπάνω από ιστορίες κυνηγιού φαντασμάτων, εξαιρετικό, ΑΛΛΑ αν το ξεκινήσετε δείτε ως και την 5η σεζόν, όπου ουσιαστικά κλείνει η υπόθεση, καθώς ο αρχικός σχεδιασμός της σειράς ήταν για 5 χρονιές. Μετά δυστυχώς άρχισαν τα ξεχειλώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω και εγω την σειρά Vikings. Καναδο-Ιρλανδέζικη για το History channel. Ξεκίνησε πέρυσι με 9 επεισόδια και φέτος παίζεται η 2η σεζόν (είμαστε στο 4ο τώρα). Ωραία σειρά με αίμα ::)-σεξ ;)-περιπέτεια 8). Αφηγείται την ζωή του βίκιγκ Ragnar Lodbrok, μυθολογικό πρόσωπο-ήρωας της σκανδιναβίας.

Ξεκίνησα το Vikings! Πολύ καλό, θενκς, βασικά epic!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Ακολουθούν δύο τραγουδάκια για τα "Game of Thrones" και "Homeland":

(προσοχή, περιέχονται σπόιλερς!)

 

Game of thrones (Kill and F@*k)

 

homeland (abu naziro to kormi mou)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου