Προς το περιεχόμενο

Παραγωγή προσωπικού CD


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

φανταστική δουλειά! έχεις τα συγχαρητήριά μου και τον θαυμασμό μου :)

Soulshine is better that sushine, is better than moonshine, damn sure better than rain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

geodimitri - Ευχαριστώ πολύ ! Πολύ καλά και τα θέματά σου που άκουσα .Γουστάρω πολύ και εγώ Vai ,Satriani, κτλ. Είναι insane !

 

JesseJames - Ευχαριστώ θερμά για τα καλά σας λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά μου χτύπησε ο σκληρός (τα έχασα όλα μα όλα), και έχω δανειστεί έναν από ένα φίλο.

Άκουσα το cd του Λουκά και έμεινα με ανοιχτό το στόμα!

 

Φανταστικές μελωδίες και ενορχηστρώσεις, μεράκι και ικανότητα, πολύ θα ήθελα να συμμετέχω σ' αυτό το project.

 

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στον Λουκά που μου έστειλε το cd του (και μάλιστα με πολύ καλό αμπαλάζ).

 

Όταν στρώσω κάποια στιγμή το pc, θα επανέλθω με λεπτομέρειες για το cd.

 

Ευχαριστώ πολύ και δημόσια Λουκά!

 

Πολύ καλή δουλειά με ταυτότητα και προσωπικότητα!

 

Μπράβο σου.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο μπράβο κι από μένα στον Λουκά για την υπέροχη δουλειά του την οποία μου έστειλε και τον ευχαριστώ θερμά! :)

 

Πολύ ωραίες μελωδίες με χαλαρωτική διάθεση και υπέροχο παίξιμο.

 

Μπράβο και πάλι μπράβο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ,

 

Ευχαριστώ θερμά fusiongtr , geodimitri καθώς και τούς υπόλοιπους φίλους εδώ στο noiz για τα καλά σας λόγια . Σημαίνουν πολλά για μένα .

 

Το album έχει αναρτηθεί εδώ : https://soundcloud.com/loucas-g

 

Καλή συνέχεια σε όλους .

 

L :) :(

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκπληκτική δουλειά. Το 3 BEAT είναι ότι πρέπει να συνοδεύει τους λιαζόμενους σε μία παραλία

τώρα το καλοκαίρι κάνοντας τις βουτιές τους, πίνοντας τις κρύες γρανίτες τους και τρώγοντας

τους λουκουμάδες τους χαλώντας την σιλουέτα τους που τόσο πολύ κόπιασαν όλο το χειμώνα να αποκτήσουν στα γυμναστήρια.

 

Το UNDER THE TREES είναι επίσης εκπληκτικό κομμάτι, ιδανικό για το απογευματάκι, μετά τις βουτιές και τα μπάνια και τις γρανίτες, να κάθεσαι στο εστιατόριο χαζεύοντας τον ήλιο πώς φεύγει για να δώσει τη θέση του στο φεγγάρι και τρώγοντας τηγανιτά καλαμαράκια με τον σύντροφο σου ακούγοντας το κύμα της θάλασσας να σκάει επάνω στη πέτρα του εστιατορίου αφού αυτό βρίσκεται ακριβώς δίπλα στον ωκεανό.

 

Το WHEN THE RAIN COMES είναι ότι πρέπει για το βραδάκι, μέσα στη σουίτα του ξενοδοχείου που νοίκιασες με το σύντροφο σου, καθήμενοι στον καναπέ απέναντι από το τζάκι, να πίνετε ουίσκι με πάγο και τα χέρια να αρχίσουν να ταξιδεύουν επάνω σε σάρκες αλλήλων και σε ιερά και ανίερα υγρά και στεγνά σημεία των ερωτοχτυπημένων, σε τέτοιο βαθμό που το τζάκι να σκύβει το κεφάλι από ντροπή μιάς και ποτέ δεν κατάφερε αυτό να ανάψει τόσο μεγάλη πυρκαιά σε εκείνο το δωμάτιο και την ύστατη στιγμή που ένας πελαργός με το μπιμπελό σου χτυπάει τη πόρτα, να τον διώχνεις κλωτσηδών μιάς και προστατεύεσαι από core 2 duo διπύρηνο που δεν μασάει τα έντερα του, προηγούμενης τεχνολογίας μέν, πανίσχυρο ακόμα δέ...

 

Winter is coming...

HONDOR.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μια επισήμανση Λουκά. :)

 

Σε κάποια κομμάτια θα μπορούσες να "φύγεις" λίγο, πχ στο "When the rain comes", που είναι και λίγο Beirach-ικό.

 

Στο επόμενο cd, πάλεψέ το λίγο αυτό! ;)

 

Στο "Coolin" θα μπορούσε χαλαρά να τραγουδάει η Sade!

 

Και βέβαια ξανακούω το cd για πολλοστή φορά, και μου φαίνεται όλο και καλύτερο.

 

 

EDIT: Personal favourite το "Power of three".

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου