Προς το περιεχόμενο

All alone is how you die (new)


happydreamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ απόλυτα..το μπάσο ανύπαρκτο.

 

-Επιπλέον η εκφραστική φωνή σου μπορεί να σταθεί καί διαπλανητικά.

 

-Αν δεν ακούσω έστω καί ένα κομμάτι με μιά γυναίκα δίπλα σου( όχι γιά μιά ζωή)

γιά δεύτερες ..θα σε κυνηγάω μιά ζωή!

 

;D

 

Ναι... φήμες λένε ότι τα κομμάτια μου τυγχάνουν ιδιαίτερης εκτίμησης στον Άρη... ;D

Χμμμ... Αν είναι να με κυνηγάς, θα πείσω το έτερον ήμισυ να κάνει δεύτερα βρε αδερφέ!

Πέρα από την πλάκα έχετε δίκιο και για τα ντραμς και για το μπάσο. Θα διορθωθεί πάραυτα. Σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου και τα καλά σου λόγια!

 

Φυσικά δεν παίρνω όρκο ούτε βάζω το κεφάλι μου κάτω από ένα πολύ αιχμηρό αντικείμενο προς υπεράσπισης της βασιμότητας της παρατηρήσεώς μου αλλά αφού το ξανάκουσα συνεχίζει να μου θυμίζει εντόνως Nirvana και ειδικότερα το come as you are.

 

 

:-\Τι να σου πω φίλε atreu; Όσο και να το ακούσω και να συντονίσω το μυαλό μου με αυτή την άποψη, αδυνατώ να καταλάβω πώς σου θυμίζει Nirvana και δη το Come As You Are... Δεν ξέρω... Η μελωδία; Ο ρυθμός; Ο τρόπος που τραγουδάω (γιατί για την χροιά δεν τίθεται θέμα!); Ίσως κάνεις κάποιους συγκεκριμένους προσωπικούς συνειρμούς...

Μου έχει συμβεί κι εμένα πάντως αυτό. Να μου μοιάζουν δυο κομμάτια μεταξύ τους χωρίς να έχουν κάποια προφανή ομοιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κάποιες διορθώσεις ( ; ). Δυνάμωσα τα τύμπανα και κυρίως το bd και το μπάσο (αν και ίσως να το παράκανα με το μπάσο). Επίσης ξαναηχογράφησα τα φωνητικά.

Για ρίξτε ένα... αυτί.

all_alone_is_how_you_diev4.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου αρεσει το κομματι σου.

 

Εδωσες πολυ στο μπασο gain αυτη τη φορα, πολυ στις χαμηλες συχνοτητες. θελει λιγο κατεβασμα οπως και λιγη τονωση των μεσαιων και υψηλων συχνοτητων η μιξη,

 

Οι αρχικες εντασεις μου φαινονται καλες.

Μπραβο!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο. Το παράκανα με τις χαμηλές...  :-\

Τα ηχεία μου είναι απλά 2.1 και δεν ενδείκνυνται για αυτή τη δουλειά, αλλά τι να κάνω;

Όπως και να χει του έριξα λίγο τα μπάσα και τόνισα τα μεσαία όπως είπες. Τώρα ότι έγινε έγινε.

Χαίρομαι που σου άρεσε και σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τις ψηλες λιγο να δωσει αερα, πνιχτηκε το καημενο χαχα

βαλτο να το ξαναακουσουμε

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το έβαλα ε; Χαχαχαχα, ότι να ναι είμαι, το multitasking μου μέσα! ;D

Για τσέκαρέ το. Νομίζω ότι αν βάλω κι άλλες ψηλές, χαλάει.

all_alone_is_how_you_diev5.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου