Προς το περιεχόμενο

Τοπ Τεν σύγχρονων ελλήνων κλεφτών (στη μουσική)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπήρχε ένα θέμα με κλεμμένα αλλά έχει περάσει καιρός.

Οπότε ποστάρω εδώ, αν και μπορεί να το έχετε δει.

Σίγουρα έχω κάνει λάθη, παραλείψεις, κτλ Το βασικό κόνσεπτ είναι η παρουσιάση με μια δόση χιούμορ.

 

 

 

Αν δεν σας αρέσει η λέξη κλέφτης/κλεψιά προτείνετε άλλη. Άλλος λέει τον Θεό, Αγάπη, άλλος Φύση, άλλος Ανώτερη Δύναμη, άλλος Κύριο, άλλος Χάος, άλλος Τίποτα, άλλωστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χαχα, καλό. Υπάρχει και ένα του Χατζηγιάννη -νομίζω- που το έχει πάρει από το Sweet Home Alabama αλλά δε το θυμάμαι ποιό είναι.

Και μη ξεχνάς των Garbage το 007 the world is not enough με το Είμαι ο ήρωας του Χατζηγιάννη πάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι μεγάλος κι ανεπανάληπτος. Με κάποια δεν συμφωνώ ότι είναι αντιγραφές αλλά στα περισσότερα έχεις πέσει μέσα. Το περίεργο είναι ότι οι τύποι παίρνουν ένα απολύτως καλό τραγουδάκι και το μετατρέπουν σε απολύτως ηλίθιο. Αυτό από μόνο του πρέπει να είναι ταλέντο. 

 

Τον Χατζηγιάννη δεν τον είχα για τόσο αρπάχτρα.

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρ' ότι γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα να χαρακτηρίσω ένα κομμάτι κλεμμένο, για να είμαι ειλικρινής θεωρώ ότι τα μισά τουλάχιστον από αυτά που παρουσίασες είναι "δανεισμένα", "εμπνευσμένα από..." ή "απλά (και πιθανόν ακούσια) μοιάζουν".

Κάποια φυσικά είναι καρακατακλεμμένα!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Χατζηγιάννη δεν τον είχα για τόσο αρπάχτρα.

 

H κακιά στιγμή; :-\

Ο τύπος είναι τραγουδισταράς,συνθεταράς(όταν θέλει),και,για όσους δεν το ξέρουν,κιθαρισταράς(μεταξύ άλλων).

Όταν περάσουν τα χρόνια και απαλλαγεί από το σύνδρομο των αλαλαζόντων θηλυκών εφήφων,πιστεύω ότι θα ακούσουμε σπουδαία πράγματα από εκείνον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου