Προς το περιεχόμενο

Rainy Season


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ βροχη ρε παιδι μου...ουτε μια βολτα δε μπορεις να πας...και απο το να κλειστω σε κανα bar & να γινω καπνιστος απο τον καπνο του Σαμμυ ειπα να φκιαξω ενα ασΘμα  ;D

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπόθεση σηκώνει τσιγάρο, αυτούνος έχει αρχίσει και κάνει σόλα λαίμαι  ;D ;D ;D

 

είναι non smoking το άζμα, λαίμαι filow.... 1142 filow 1142

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικο.

 

Αυτο που μου κάνει ιδιαίτερη εντύπωση (υποθέτωντας βέβαια επειδη ειπες οτι επειδη βρεχει σημερα, ειπα να φτιαξω ενα κομμάτι) ειναι οτι φτιάχνεις ενα τοσο αρτιο τεχνικά κομμάτι αλλα και με εμπνευσμένα θέματα σε μερικές ώρες.

 

Ξερω γιατι γινεται αυτο βέβαια

Γιατι εισαι βαθύς γνώστης των μυστικών της παραγωγής και αυτη η εμπειρία βγαίνει σε οτιδηποτε και αν φτιάχνεις.

 

Εξω οι ντοπιοι καρχαρίες του κεφαλαίου χαχαχαχα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι οτι φτιάχνεις ενα τοσο αρτιο τεχνικά κομμάτι αλλα και με εμπνευσμένα θέματα σε μερικές ώρες.

 

Ξερω γιατι γινεται αυτο βέβαια

Γιατι εισαι βαθύς γνώστης των μυστικών της παραγωγής και αυτη η εμπειρία βγαίνει σε οτιδηποτε και αν φτιάχνεις.

 

τα παραλες.... ;D

 

η συνθεση και η παραγωγη μουσικης ειναι οπως το sex...οσο πιο πολυ τα κανεις τοσο καλυτερος γίνεσαι... ;D

 

εγω εχω συγκεκριμενες ΑΠΑΡΑΒΑΤΕΣ "ωρες γραφείου" στις οποιες απασχολουμαι με αυτη τη δουλεια και ετσι "υποχρεωτικα" κανω μουσικη καθε μερα..αλλες φορες κατι βγαινει και αλλες οχι.....αν ητανε να περιμενω την...εμπνευση θα ..περιμενα ακομα... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω συγκεκριμενες ΑΠΑΡΑΒΑΤΕΣ "ωρες γραφείου" στις οποιες απασχολουμαι με αυτη τη δουλεια και ετσι "υποχρεωτικα" κανω μουσικη καθε μερα..αλλες φορες κατι βγαινει και αλλες οχι.....αν ητανε να περιμενω την...εμπνευση θα ..περιμενα ακομα... ;D

 

αυτό το είχες ξαναγράψει σε παλαιότερη ανάρτηση και δε σου είχα αναφέρει τότενες ότι το βρίσκω εξαιρετική ιδέα.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το είχες ξαναγράψει σε παλαιότερη ανάρτηση και δε σου είχα αναφέρει τότενες ότι το βρίσκω εξαιρετική ιδέα.

 

:)

 

ναι, ειναι πολυ καλή μέθοδος.

εγω π.χ. εφαρμόζω το χύμα στη μουσική τα τελευταία χρόνια λογω άλλων προτεραιοτήτων, αλλα απο το τίποτα κάτι ειναι και αυτό.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου