Προς το περιεχόμενο

στραβό neckplate σε CS strat?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσέκαρα και του Greg Hilden το website που έχει μπρός - πίσω φωτογραφίες απο τις strat που πουλάει, αρκετές απο αυτές έχουν το έχουν plate σαν το δικό μου.

 

**δεξί κλίκ - view image

 

fq6k.jpg

 

cqu5.jpg

Hate it when people compare David Gilmour to God..... He is a great guy but he is not Gilmour!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονισε να την δουμε καμια μερα στις αγγελιες με καμια τιμη φευγα και απο κατω να λες "Yπερσπανιο μοντελο με στραβωμενο neckplate σαν αυτες απο Fender custom shop" ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονισε να την δουμε καμια μερα στις αγγελιες με καμια τιμη φευγα και απο κατω να λες "Yπερσπανιο μοντελο με στραβωμενο neckplate σαν αυτες απο Fender custom shop" ;D ;D ;D

 

Χαχα, αυτο ήθελα απο την αρχή, να κατευθύνω την κουβέντα στις αγγελίες αλλα με μαρτύρησες.  8)

 

Πέρα απο την πλάκα, Custom Shop είναι η strat μου και δεν σκοπεύω να την δώσω, εκτός και αν ο μη γένοιτο παραστεί ανάγκη, hope not  ;)

Hate it when people compare David Gilmour to God..... He is a great guy but he is not Gilmour!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως σου είπαν ήδη και άλλα μέλη είναι σχετικά συνηθισμένο φαινόμενο,οπότε μην αγχώνεσαι. Μου χει τύχει και μένα σε μιά CS Strat και η original του 61 που έχω έχει ακριβώς το ίδιο "θέμα", οπότε μην αγχώνεσαι το CS της Fender κάνει εξαίρετη δουλειά...  ;D

 

Στη CS που είχα ένα Αυγουστιάτικο μεσημέρι που είχε 40 βαθμούς υπό σκιάν, αποφάσισα να το αφήσω 4-5 ώρες κάτω από τον ήλιο και μετά με ελάχιστη πίεση ήρθε "στα ίσα του". ;D  Ο Αύγουστος πλησιάζει...  ;D

 

Αν βολέψει, το βράδυ όταν γυρίσω σπίτι θα ανεβάσω μία φωτογραφία να δεις από τo neckplate της original. 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και λίγο αργοπορημένα, ορίστε μερικές φωτογραφίες.

 

(Δυστυχώς λόγω της "ιδιαιτερότητας" του αντικειμένου (shiny),του φωτισμού και σε συνδυασμό με τις επιεικώς απαράδεκτες φωτογραφικές μου ικανότητες  (;D) είναι λίγο δύσκολο να διακρίνεις το στραβό neckplate, αλλά νομίζω οτί φαίνεται έως ένα βαθμό...)

 

 

 

IMG_1449.thumb.JPG.20813c2d2ce5b8ff31ecb05d09a184e4.JPG

IMG_1446.thumb.JPG.5150586288acef86513465844b433d8a.JPG

IMG_1447.thumb.JPG.2c9c4248a909282edc11da4ddb1f682c.JPG

IMG_1448.thumb.JPG.8693c06a17bdc7e560db399d8aa1e95b.JPG

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου