Προς το περιεχόμενο

line6


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ερωτηση ,μετα απο καιρο. Σκεφτομαι να παρω τον line6 spider iii η ii ,για καλυψη μου σε προβες και κανα live ,σε ηχο hard rock-heavy. Το να εχω μια πεταλιερα μονο ,σημαινει οτι πρεπει να ψαχνω τον ηχο ξανα εκει που θα παω , το ιδιο και τα πεταλια ,και δεν ειμαι πολυ του ψαξιματος αλλα και θαχω την αβεβαιοτητα του τι ηχος θα βγει μπροστα στον εκαστοτε ενισχυτη . Με τον line 6 θα εχω τον ιδιο ηχο (με το κουβαλημα που συνεπαγεται ) ,και πολλα εφε πανω οποτε δεν θα θελω πεταλια . Υπαρχουν ενισχυτες φανταζομαι πιο 'ποιοτικοι' (π.χ vox,tech21)αλλα χωρις τα εφε που εχει ο line 6 .Αν υπαρχει καποια γνωμη ευπροσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει πολύ στυς line 6 ότι μπορείς να αποθηκεύσεις τους ήχους σου και έχει 3-4 εφφεδάκια επίσης.Αν θες ανα αγορασεις line6 θα σου πρότεινα τον spider ii 75 και άνω watt.Και ο 30 καλός είναι αλλά ο 75 έχει αρκετά καλύτερο ήχο,(και περισσότερο για τις συναυλίες),έχει 4 κανάλια για να αποθηκεύσεις και αρκετά δικά του και σου δίνουν δώρο και το πεταλάκι για να αλλάζεις ήχους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

checkare και απο behringer τις αντιστοιχες κεφαλες

Εγω εχω την lx1200h που ειναι 2*60 και εχει 32 προσομοιωσεις ενισχυτων

Για την δουλεια που τον θελω (practise) με καλυπτει ανετα

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου