Προς το περιεχόμενο

Pink Floyd - Marooned


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Εκτός από το παίξιμο, μου άρεσε πάρα πολύ ο ήχος σου. Δεν είναι αμιγώς "Γκιλμορικός", αλλά έδωσε τα μέγιστα στην ατμόσφαιρα του κομματιού.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά μπράβο για το εγχείρημα! Ήσουν πολύ πειστικός στο μεγαλύτερο μέρος. Πολύ καλός ήχος, ατμόσφαιρα και το παίξιμο σου υποστηρίζει πολύ το -αρκετά απαιτητικό- κομματι. Το γουστάρεις και αυτο φαίνεται.

 

Σε κάποια -λίγα- σημεία εάν είχες κάπως καλύτερη ροη, και ήσουν λίγο πιο «διακριτικός» στη χρήση του tremolo, θα μιλούσαμε για μια τέλεια εκτέλεση.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

 

Σε κάποια -λίγα- σημεία εάν είχες κάπως καλύτερη ροη, και ήσουν λίγο πιο «διακριτικός» στη χρήση του tremolo, θα μιλούσαμε για μια τέλεια εκτέλεση.

Έχεις απόλυτο δίκιο..σε ευχαριστώ. 

  • Like 1

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Εκτός από το παίξιμο, μου άρεσε πάρα πολύ ο ήχος σου. Δεν είναι αμιγώς "Γκιλμορικός", αλλά έδωσε τα μέγιστα στην ατμόσφαιρα του κομματιού.

Αυτόν τον Γκιλμορικό προσπαθώ να πιάσω όλη μέρα στο πεταλιερα αλλά δεν..... Σε ευχαριστώ πολύ. 

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vasilisgeo72 είπε

Αυτόν τον Γκιλμορικό προσπαθώ να πιάσω όλη μέρα στο πεταλιερα αλλά δεν..... Σε ευχαριστώ πολύ. 


Σε ποια πεταλιερα και με τι ρυθμίσεις?

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, vasilisgeo72 είπε

Αυτόν τον Γκιλμορικό προσπαθώ να πιάσω όλη μέρα στο πεταλιερα αλλά δεν..... Σε ευχαριστώ πολύ. 

Εσύ σχέση με αυτόν μου ακούστηκες πιο "ψηφιακός". Εκείνος ακούγεται πιο "αναλογικός". Πάντως όπως σου είπα, μου άρεσε ο ήχος σου.

  • Like 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε


Σε ποια πεταλιερα και με τι ρυθμίσεις?

BossGT100 overdrive TS-808 ενισχυτής VINTAGE MESA/Boogie και whammy αυτό που έχει Γιώργο.

  • Like 1

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Εσύ σχέση με αυτόν μου ακούστηκες πιο "ψηφιακός". Εκείνος ακούγεται πιο "αναλογικός". Πάντως όπως σου είπα, μου άρεσε ο ήχος σου.

Απο οτι δοκίμασα με αυτό μου βγήκε οντος και εμένα μου άρεσε αλλά η αλήθεια ειναι οτι τον φοβήθηκα οτι δεν θα άρεσε....χαίρομαι.

  • Like 1

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, vasilisgeo72 είπε

BossGT100 overdrive TS-808 ενισχυτής VINTAGE MESA/Boogie και whammy αυτό που έχει Γιώργο.

Εννοείται όλα αυτά είναι από την πεταλιερα μου Γιώργο οι ρυθμίσεις μου δηλαδή.  😄 Έναν blackstar έχω και ήταν κλειστός. 

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου