Προς το περιεχόμενο

Πως να αυξήσω τη ταχύτητα παιξίματος?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακριβως αυτο εννοουσα με το πρωτο ποστ μου οτι ο μακροπροθεσμος στοχος ειναι να δυναμωσει το δεξι χερι και οτι η ταχύτητα/αντοχη ειναι καθαρα μυικο ζητημα!

 

Αρκει βεβαια να εχεις εξαρχης σωστη τεχνικη και τοποθετηση των χεριων..

+10000

metal και φραπε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Φιλαράκι μου καλό διάβασα προσεκτικά ότι έχει γραφτεί και θα σου πω και εγώ την γνώμη μου που δεν είμαι ούτε μουσικός (πολύ θα το ήθελα) ούτε έχω γνώσης μουσικές (αυτό θα το ήθελα ποιο πολύ).Το ποιο σημαντικό είναι να μην τα παρατήσεις και να ασχοληθείς με αυτό που κάνεις ακόμα και όταν ...απελπιστείς.Εγώ το έχω πάθει πολλές φορές..... Τώρα εάν θες την γνώμη μου να πας σε ένα δάσκαλο να σου δώσει ΣΩΣΤΕΣ ΒΑΣΕΙΣ τώρα εάν αυτό δεν γίνεται τότε εξαρτάτε από σένα πόσο το αγαπάς και πόσο μπορεις να καταλάβεις απο διάφορους στο youtube τι λένε..... Σου βάζω ένα ανάλογο θέμα που είχα ανοίξει όταν άρχισα να παίζω και ένα βίντεο που έκανα σήμερα με όλα τα λάθη μου στην φόρα.... χωρίς εφέ και λαλακιες... όμως μπορώ να παίζω και να ακούγομαι με αξιοπρέπεια και αυτό είναι μια καλή αρχή ..όσο για το βίντεο που βάζω  ήταν άπιαστο όνειρο τότε... Διάβασε και δες ότι κάποιοι με φρέναραν και κάποιοι με έσπρωξαν....εσύ αποφασίζεις τι απο τα δύο θα κάνεις .Φιλικά  http://www.noiz.gr/index.php?topic=199147.0    

https://www.youtube.com/watch?v=xY7tFi0COZI&feature=youtu.be

 

ευχαριστώ πολύ! εννοείτε πως το αγαπάω πολύ και ασχολούμαι καθημερινά.. γι αυτό πιστεύω κάποια στιγμή θα είμαι πολύ καλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ! εννοείτε πως το αγαπάω πολύ και ασχολούμαι καθημερινά.. γι αυτό πιστεύω κάποια στιγμή θα είμαι πολύ καλά..

Πολύ σημαντικό για μένα ήταν ο εξοπλισμός ...τίποτα του κιλού  ένας καλός εξοπλισμός σε ...σπρώχνει αρκετά... καλές πενιές!

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι ..το κόλπο .. ελπίζω να βοήθησα ..οι συμβουλές που σου έδωσαν οι μουσικοί εδώ φίλε μου ήταν τεράστιες για όλους μας... ;)

Snap_2014-05-28_at_19_20.thumb.jpg.8f92d8ef0c43a315cdaf992d82bb06b1.jpg

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου