Προς το περιεχόμενο

Burn the Sun-Bitchslap,καινουργιο κομματι


fm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.youtube.com/watch?v=SSqZc-50Dm8\

 

Μας έβγαλε την ψυχη αλλά επιτέλους τελειώσαμε το καινούργιο μας Ep.Αυτό είναι ένα από τα 5 κομμάτια που θα περιέχει.Γνώμες πάνω σε συνθεση,παραγωγή η οτιδήποτε άλλο προφανώς ευπρόσδεκτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοτωνει απο καθε αποψη.

Θα μ'αρεσε,καθαρα προσωπικο γουστο ομως αυτο,οι κιθαρες να ειναι λιγο πιο κοντα στη μιξη αλλα εκεινος που το εκανε ετσι κι εσεις οι ιδιοι βεβαιως κατι παραπανω ξερετε.

Τα σπατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks bro.

Για τις κιθαρες θελαμε να μπορεις να τις ξεχωριζεις,μπορει βεβαια να ακουγονταν καλυτερα αμα τις φερναμε πιο κοντα αλλα τωρα ειναι αργα 8).θα ερθουν και αλλα κομματια μεσα στο μηνα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μενα μου αρεσε παιδια.Μπραβο αλλα εχω μια αποροια ολη η Ελλαδα πλεον το γυρισε στο στονερ τι γινεται?Ειναι μουσικη των 90'ς και οι δικοι μας εδω την πιασαν το 2014.Δεν εχω προβλημα αλλα βλεπω πολυ hype για το ειδος στη χωρα.Rock'n'roll κανεις?

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι που ανακαλυψαμε τους orange λιγο αργα και καταλαβαινεις....η χαρα του καινουργιου ενισχυτη 8)

Χαχαχα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο παιδιά, το μόνο σχόλιο για την ώρα είναι οτι ίσως η φωνή δεν βγαίνει μπροστά την καλύπτουν λίγο οι κιθάρες, κατα τ'αλλα στ' αυτιά μου όλα είναι ωραία στημένα για το concept σας.

 

Μπράβο, μου άρεσε πολύ.

 

Τα επόμενα τραγούδια πότε θα τα ακούσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν γυρισει ο μπασσιστας απο το χωριό του στο οποιο πηγε και κρυφτηκε και οπου δεν εχει ιντερνετ.βλεπεις αυτος ειναι που εχει το αρχειο του τελικου master κα ιδεν προλαβε να το μοιραστει πριν φυγει.

 

 

Μερικες φορες πραγματικα πιστευω οτι δεν εχουμε καμια ελπιδα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικες φορες πραγματικα πιστευω οτι δεν εχουμε καμια ελπιδα Tongue

Ατιμα οργανα τα μπασα  ;D

 

Πολυ καλο παιδες !Groovy...,και το artwork τα σπαει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου